Epic Games Store

Jak boisz się pająków, to nie klikaj – kolejne darmowe gry od Epic Games Store

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Kolejne darmowe gry od Epic Games Store są już gotowe do pobrania lub przypisania do naszego konta. Dziś można powiedzieć, że jest „na bogato”, ponieważ na platformie pojawiły się aż trzy produkcje. Dokładniej to dwie plus garść dodatków, ale to zaraz wyjaśnimy o co chodzi. Warto jednak dodać, że tym razem darmowe produkcje od Epic Games Store nie należą do gatunku AAA, ale też mogą być całkiem przyjemne.

Darmowe gry od Epic Games Store – trzy produkcje do odebrania

Darmowe Epic Games

Podobnie jak to miało miejsce w zeszłym tygodniu, Epic Games Store pozwala na przypisanie do naszego konta kolejnych darmowych produkcji. Jedną z nich jest Komplet Epic Slayer do gry Dauntless, czyli kooperacyjnej gry action-RPG. Opis tego dodatku jest dość krótki, ale zdradza na co mogą liczyć gracze: „Wzbij się w przestworza z tym epickim zestawem zasobów. Mając 3 dni klubu VIP i garść waluty do poprawy swojego postępu, będziesz gotowy na wszystko!”. Ten komplet i dwie kolejne gry można przypisywać do swojego konta od dziś do 10 marca do godziny 17.00. Linki do gier znajdziecie poniżej.

Zobacz też: Uncharted jako adaptacja gry sprawdza się naprawdę dobrze.

Black Widow: Recharged

Black Widow Recharged

Powraca oryginalna strzelanka na dwa drążki z kultowym pajęczakiem! To propozycja w sam raz na Halloween. Gra Black Widow: Recharged została stworzona na nowo z myślą o współczesnych graczach i cechuje się intensywną oprawą wizualną, nowymi potężnymi zdolnościami, a także oryginalną ścieżką dźwiękową od nagradzanej kompozytorki muzyki do gier wideo – Megan McDuffee. Pobij rekord w oldskulowym trybie arkadowym i zyskaj prawo do przechwałek, wchodząc na sam szczyt rankingu. Lub sprawdź swoje umiejętności i traf do rankingu jednego z 30 szalenie kreatywnych wyzwań, które wprowadzają emocjonujące zmiany w rozgrywce. Zbieraj gotówkę upuszczoną przez powalonych przeciwników, by gromadzić energię na potężny wyrzut pajęczyny, bądź zdobądź jedno ze wzmocnień, wśród których znajdziesz między innymi eksplozje, wystrzały szerokiego zasięgu oraz możliwość schwytania wszystkich przeciwników w straszliwą sieć z użyciem mocy strachu. Każdy tryb i poziom jest dostępny w ramach lokalnej współpracy ze znajomym.

Black Widow: Recharged – opis z Epic Games Store

Centipede: Recharged

Centipede Recharged

Oryginalna gra arkadowa o rozwalaniu robaków powraca! Gra Centipede: Recharged została stworzona na nowo z myślą o współczesnych graczach i cechuje się intensywną oprawą wizualną dopasowaną do dzisiejszych ekranów, rozgrywką w formacie 16:9, a także oryginalną ścieżką dźwiękową od nagradzanej kompozytorki muzyki do gier wideo – Megan McDuffee. Pobij rekord w oldskulowym trybie arkadowym i zyskaj prawo do przechwałek, wchodząc na sam szczyt rankingu. Lub sprawdź swoje umiejętności i traf do rankingu jednego z 30-stu szalenie kreatywnych wyzwań, które wprowadzają emocjonujące zmiany w rozgrywce. Tuzin nowych wzmocnień da Ci przewagę za pomocą takich umiejętności jak wybuchy oczyszczające cały ekran, działa elektromagnetyczne czy nawet spowalnianie czasu. Każdy tryb i poziom jest dostępny w ramach lokalnej współpracy ze znajomym.

Centipede: Recharged – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy