infinite storm naomi watts zwiastun

Infinite Storm – zwiastun nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej z Naomi Watts

Przemysław Dobrzyński Przemysław Dobrzyński Rozrywka

W sieci miał premierę zwiastun filmu „Infinite Storm”. Jest to najnowsza produkcja wyreżyserowana przez Małgorzatę Szumowską razem z operatorem Michałem Englertem.

„Infinite Storm” oparty jest na artykule „High Places: Footprints in the Snow Lead to an Emotional Rescue” autorstwa Ty Gagne.

infinite storm film

Jest to historia kobiety, Pam Bales, która wybiera się na samotną wspinaczkę na Górę Waszyngtona znajdującą się w stanie New Hampshire w Stanach Zjednoczonych. W trakcie wyprawy dramatycznie pogarsza się pogoda, a Bales znajduje ślady sportowych butów na śniegu, co skłania ją do rozpoczęcia poszukiwań wyraźnie nieprzygotowanego na wyprawę górską i trudne warunki pogodowe turysty.

Zobacz zwiastun do filmu „Infinite Storm”.

Film Szumowskiej i Englerta zapowiada się więc na rasowy thriller i dramat w jednym. Jest to koprodukcja Polski, Australii oraz Wielkiej Brytanii. W roli głównej zobaczymy Naomi Watts. A w pozostałych rolach wystąpią Elliot Summer, Billy Howle i Sophie Okenodo.

„Infinite Storm” nie będzie pierwszą obcojęzyczną produkcją Szumowskiej.

Ma ona na koncie film „Córka boga” z 2019, będącego koprodukcją irlandzko-amerykańską. Tak więc jej międzynarodowa kariera się zdecydowanie rozwija.

Przeczytaj także: Twórca „Mr. Robot” nakręci serial „Metropolis”

Światowa premiera filmu „Infinite Storm” zaplanowana jest na 25 marca 2022 roku.

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy