michael douglas

Michael Douglas jako Benjamin Franklin w serialu dla Apple TV+

Przemysław Dobrzyński Przemysław Dobrzyński Rozrywka

Jeden z największych gwiazdorów w historii Hollywood coraz lepiej czuje się na małym ekranie. A i srebrny ekran wita go z chęcią. Do niedawna Michael Douglas z powodzeniem grał jedną z głównych ról w popularnej serii Netfliksa „The Kominsky Method”. Serial ten zakończył się po trzech sezonach, ale Douglas już znalazł swój następny projekt. Będzie nim adaptacja książki „A Great Improvisation: Franklin, France, and the Birth of America” autorstwa Stacy Shiff.

O czym opowie nowy serial Apple TV+ z Michaelem Douglasem?

benjamin franklin dolar
Wizerunek Benjamina Franklina na banknocie 100 dolarowym

Serial skupi się na 70-letnim Benjaminie Franklinie, jednym z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych, który wyrusza na misję dyplomatyczną podczas amerykańskiej wojny o niepodległość.

Serię wyreżyseruje Tim Van Patten, znany z takich kultowych dzieł jak „Rodzina Soprano” czy „Zakazane imperium”. Nie jest jeszcze znana reszta obsady i twórców, jak również tytuł ani data premiery. Tym niemniej jest na co czekać.

Przeczytaj także: Andrew Garfield w zwiastunie serialu dla FX i Hulu

Rola Benjamina Franklina może być prawdziwym ukoronowaniem jego i tak już niesamowitej kariery. Douglas znany jest z takich filmów jak „Wall Street”, „Nagi instynkt”, „Traffic”, „Cudowni chłopcy”, „Gra” czy „Czarny deszcz”. Ostatnio dał się też poznać nowemu pokoleniu widzów występując w filmach Marvela, głównie w serii „Ant-Man”.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy