Amazon Prime Gaming marzec 2022

Amazon Prime Gaming na marzec 2022 – sporo dobroci dla graczy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Oferta Amazon Prime Gaming na marzec 2022 została już w pełni ujawniona. Tym samym można już zacierać ręce na kolejne produkcje dostępne w ramach subskrypcji Amazon Prime. Przypomnijmy, ze ta kosztuje 49 złotych na rok, a w czasie trwania subskrypcji można przypisywać sobie konkretne produkcje za darmo. Oto, co przygotowano na kolejny miesiąc dla graczy.

Amazon Prime Gaming na marzec 2022 – lista gier

Amazon Prime Gaming marzec 2022 lista gier

Wiemy już, co dostępne będzie w marcu dla posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus, ale też Xbox Live Gold. Teraz przyszła więc pora na ofertę od Amazon Prime Gaming. Tutaj warto zaznaczyć, że po dopisaniu danej produkcji do naszego konta, ta będzie już nasza na zawsze. Niezależnie od tego, czy opłacali będziemy dalej Amazon Prime. Biorąc więc pod uwagę cenę samej subskrypcji, to bardzo opłacalna oferta. Tak prezentuje się lista gier, które od początku marca będzie można przypisywać do swoich kont.

  • Madden NFL 22
  • Surviving Mars
  • Crypto Against All Odds
  • lOOk INside
  • Pesterquest
  • SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech
  • The Stillness of the Wind

Zobacz też: Premiera Elden Ring – From Software przygotowało hit!

Jak widać na powyższej liście, fani gier sportowych powinni być zadowoleni. Wprawdzie futbol amerykański nie jest w Polsce przesadnie popularny, to z pewnością znajdą się gracze, którzy sięgną po Madden NFL 22. Fanom symulacji powinien spodobać się Surviving Mars. Gra, w której jak sama jej nazwa wskazuje, zajmiemy się kolonizacją Czerwonej Planety. Sam ten tytuł na Steam kosztuje ponad 100 złotych, więc skorzystanie z oferty Amazon Prime Gaming jest w tym przypadku wyjątkowo opłacalne. Warto tutaj dodać także to, że Amazon Prime Gaming to nie tylko darmowe produkcje udostępniane co miesiąc. W ofercie znajdują się także dodatki do popularnych gier, a wśród nich m.in. waluta do GTA Online czy dodatki do League of Legends. Warto więc zaglądać na stronę Amazon Prime Gaming regularnie, ponieważ takie promocje pojawiają się w różnych okresach.

Źródło: Amazon Prime Gaming

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy