Games with gold

Games with Gold na marzec 2022 – jest SpongeBob, jest dobrze

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Oferta Games with Gold na marzec 2022 została ujawniona przez Microsoft. Tym samym poznaliśmy kolejne tytuły, które posiadacze Xbox-ów będą mogli przypisać do swojego konta. Pod warunkiem, że opłacają subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold. Co więc dobrego dla nich przygotowano?

Games with Gold na marzec 2022 – lista gier

Dopiero co poznaliśmy ofertę gier, które trafią do posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus. Teraz przyszła pora na „konkurencję”, czyli ofertę dla opłacających subskrypcję na Xbox-ach. Podobnie jak co miesiąc, Microsoft oferuje cztery produkcje, które w określonych dniach będzie można przypisać do swojego konta. Te gry pozostaną u użytkowników dopóki będą mieli aktywną subskrypcję. Wyjątkiem są tutaj produkcje Sacred 2: Fallen Angel oraz SpongeBob’s Truth or Square. Te bowiem zostają już na stałe nawet po anulowaniu lub zaprzestaniu opłacania subskrypcji. Tak prezentuje się pełna lista gier w ofercie Games with Gold na marzec.

  • The Flame in the Flood (1 – 31 marca) na Xbox One, Xbox Series X|S
  • Street Power Soccer (16 marca – 15 kwietnia) na Xbox One, Xbox Series X|S
  • Sacred 2: Fallen Angel (1 – 15 marca) na Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  • SpongeBob’s Truth or Square (16 – 31 marca) na Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Zobacz też: Kolejna darmowa gra od Epic Games.

Powyższa lista może nie prezentuje się jakoś specjalnie wybitnie, ale od dawna Games with Gold nie oferuje zbyt dużo. Microsoft skupia się na rozwoju Game Pass, gdzie trafiają najlepsze i najciekawsze produkcje. Zainteresowanie Game Pass jest gigantyczne, a będzie jeszcze większe. W końcu Microsoft niedawno poinformował o tym, że przejął Activision Blizzard więc w usłudze będzie znacznie więcej produkcji, które przyciągają miliony graczy. Nie zmienia to jednak tego, że Games with Gold to całkiem ciekawe rozwiązanie, a już na pewno dla tych, którzy szukają odrobinę starszych produkcji.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy