Cris Tales

Coś dla miłośników jRPG – Cris Tales za darmo na Epic Games Store

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Dziś za darmo na Epic Store Games można odebrać Cris Tales, czyli pozycję dla miłośników gatunku jRPG. Tym razem to produkcja indie, czyli mniejszego i mniej znanego studia, co jednak nie oznacza, ze nie może być przyjemna. W końcu często zdarza się tak, że te mniejsze produkcje potrafią bawić nas lepiej, niż tytuły AAA.

Cris Tales za darmo na Epic Games Store

Na Epic Games Store można od teraz przypisać do swojego konta kolejną darmową grę. Można to robić do 3 marca do godziny 17.00, czyli mamy na to cały tydzień. Lepiej jednak nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, bo można potem zapomnieć, a tytuł wydaje się całkiem interesujący. Oto opis tego, co będzie można w nim robić.

Poznawaj i rekrutuj wyjątkowe postacie do swojego zespołu, pokonuj rzesze wrogów i przemierzaj obszerny świat w grze zainspirowanej ponadczasowymi JRPG, jak Chrono Trigger, Final Fantasy VI czy Valkyrie Profile, i współczesnymi klasykami, jak Bravely Default i Persona 5. Patrz w przeszłość i ucz się z niej, podejmuj działania w teraźniejszości i wpływaj na bieg przyszłych wydarzeń, podejmując decyzje, które dynamicznie zmieniają świat. Wysyłaj przeciwników do przeszłości lub przyszłości, synchronizuj ataki, żeby zmaksymalizować efektywność zespołu, i opanuj sztukę wybierania odpowiedniego momentu na atak i obronę, żeby pokonywać własne ograniczenia w walce. Obmyślony przez Empress plan zniszczenia świata jest zawiły i złożony. Wykorzystuj swój spryt i wyszukuj potężnych sprzymierzeńców na całym świecie, żeby ujawnić i zniweczyć jej spisek oraz dotrzeć do prawdziwego zakończenia tej wciągającej opowieści. Wejdź na pokład statku powietrznego lub łodzi i przemierzaj ręcznie stworzony, mroczny, bajkowy świat. Od pełnego blasku królestwa Crystallis po slumsy Saint Clarity – odkrywaj oryginalne miejsca i wpływaj na ich przyszłość.

Cris Tales – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Czy seria gier FIFA będzie musiała zmienić nazwę?

Za tydzień będzie można przypisać do swojego konta kolejne darmowe produkcje. Tym razem będą to: Black Widow: Recharged, Centipede: Recharged oraz komplet Epic Slayer.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy