batman batsygnal

Google świętuje zbliżającą się premierę filmu „Batman” ciekawą funkcją

Przemysław Dobrzyński Przemysław Dobrzyński Rozrywka

Batman musi cieszyć się wyjątkowymi względami u pracowników Google, bowiem nie każdy superbohater może liczyć na takie „bonusy”.

W jaki sposób Google mruga okiem do fanów Batmana?

Od teraz podczas wpisywania w wyszukiwarce Google takich fraz jak „Bruce Wayne”, „Gotham City” i „Bat Signal” na stronie z wynikami wyszukiwań pojawi się po prawej stronie animowana ikonka bat sygnału. Po kliknięciu w nią wasz ekran zrobi się ciemny, pojawi się na nim symbol Batmana, a także sylwetka Mrocznego Rycerza przeleci przed waszymi oczami.

Całość jest bardzo klimatyczna i z pewnością fani Batmana powinni być zadowoleni. Twórcy tego googlowskiego easter egga starali się utrzymać animację w jak najbardziej uniwersalnej stylistyce, tak by nie odczytywać jej tylko jako nawiązanie do premiery filmu „Batman”, ale do całej popkulturowej historii Mrocznego Rycerza.

Po niesamowitym sukcesie filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” całe Hollywood wstrzymuje oddech na premierę filmu „Batman”, licząc, że i ten jest w stanie przyciągnąć podobne tłumy do kin.

Analitycy przewidują, że czeka nas co najmniej 80-milionowe otwarcie w pierwszy weekend w kinach w USA.

Wiele biletów na pokazy przedpremierowe i te dostępne w przedsprzedaży na weekend premiery zostało już zakupionych.

Przeczytaj takżeCillian Murphy na pierwszym zdjęciu z filmu „Oppenheimer” Christophera Nolana

„Batman” więc raczej na pewno będzie przebojem. Pytanie tylko jak wielkim. Najnowszego „Spider-Mana” raczej nie przebije pod względem kasowym, tym niemniej branża filmowa potrzebuje więcej niż jednego przypadku olbrzymiego przeboju, by z nadzieją patrzeć w przyszłość.

„Batman” – kiedy premiera filmu?

Światowa premiera filmu „Batman” będzie mieć miejsce 4 marca 2022. W rolę Mrocznego Rycerza wciela się tym razem Robert Pattinson. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Zoe Kravitz, Colina Farrella, Jeffreya Wrighta i Paula Dano. Reżyseruje Matt Reeves.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy