Oferta PS Plus na marzec 2022 – Ghost of Tsushima Legends na otarcie łez

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Oferta PS Plus na marzec 2022 dla posiadaczy konsol PlayStation 4 i 5 jest już znana. Tym razem plotki na jej temat zaczęły pojawiać się wyjątkowo późno, więc dla wielu to może być niespodzianka. Posiadacze sprzętów od Sony mogą liczyć w przyszłym miesiącu na cztery produkcje, które będą mogli przypisać do swojego konta.

PS Plus na marzec 2022 – Ghost of Tsushima i polska gra to nie wszystko

Sony ze swoją ofertą na marzec postanowiło zaskoczyć. Tym razem udostępniono bowiem cztery produkcje, a w tym Ghost of Tsushima Legends. Warto jednak dodać, że nie jest to żadna z podstawowych wersji gier, a jej wersja on-line. Jeżeli więc ktoś chce poznać historię z gry, to musi zdecydować się jednak na zakup produkcji. Samo Legends jest też bezpłatne dla tych, którzy mają już podstawową wersję gry. Zawsze to jednak jakiegoś rodzaju niespodzianka dla posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus. Tak prezentuje się pełna lista tytułów, które dostępne będą od 1 marca 2022 roku.

  • Ghost of Tsushima Legends (PlayStation 5/PlayStation 4)
  • Ghostrunner (PlayStation 5)
  • Team Sonic Racing (PlayStation 4)
  • ARK: Survival Evolved (PlayStation 4)

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę z powyższych tytułów? Ciekawie może zapowiadać się Ghostrunner, który został wyprodukowany przez polskie studio One More Level. Produkcja zebrała całkiem sporo dobrych recenzji i to nie tylko od recenzentów z branży. Sami gracze także docenili Ghostrunnera, choć sam tytuł nie zyskał takiej popularności, jak można się było spodziewać. Co oczywiście nie zmienia faktu, że warto go wypróbować, skoro dostępny będzie w ramach subskrypcji PlayStation Plus.

Kolejne dwie produkcje także mogą się spodobać graczom, a szczególnie tym, którzy lubią Sonica. Team Sonic Racing to jak sama nazwa wskazuje gra skupiona na rywalizacji. Nie jest to więc typowy Sonic, ale do rozgrywki wieloosobowej w sam raz. Ostatni z tytułów to już coś dla fanów… dinozaurów. W ARK: Survival Evolved przyjdzie nam zmierzyć się nie tylko z dinozaurami, ale także i z niesprzyjającymi warunkami na tajemniczej wyspie, gdzie wylądowaliśmy. Całkiem sporo będzie tutaj do robienia, więc gracze nie powinni narzekać na nudę. Poniżej możecie jeszcze zapoznać się z opisami gier przygotowanymi przez Sony. Jak oceniacie ofertę PS Plus na marzec? Warto było czekać na ogłoszenie, a może niekoniecznie?

Zobacz też: Facebook wprowadza do aplikacji rolki.

ARK: Survival Evolved

Każdy z graczy będzie mierzyć się z przeciwnościami, jakie przyniesie tajemnicza wyspa. W celu przetrwania główna bohaterka gry musi polować, zbierać przedmioty, uprawiać rośliny i budować schrony. W ekscytujących pojedynkach gracze wykażą się dodatkowymi umiejętnościami zabijania, a także oswajaniem pierwotnych stworzeń żyjących na ARK. Gra oferuje tryb współpracy z innymi użytkownikami online lub samodzielną rozgrywkę w trybie offline.

Team Sonic Racing

Team Sonic Racing łączy najlepsze cechy gry zręcznościowej z szybkimi wyścigami opartymi na rywalizacji. Gracze mogą rywalizować ze znajomymi podczas intensywnych potyczek wieloosobowych, ścigając się w niesamowitym otoczeniu, dzieląc się wzmocnieniami i wspólnym rozpędzaniem pojazdów. Do wyboru użytkowników mamy aż 3 rodzaje postaci oraz przeróżne modyfikacje pojazdów, które pasują do konkretnych stylów jazdy.

Ghostrunner

Ghostrunner to intensywna gra akcji FPP, osadzona w ponurej, cyberpunkowej megastrukturze. W grze zastosowano mechanikę typu one-hit-one-kill, która sprawia, że walka jest szybka i niezwykle intensywna. Tytuł zapewnia wyjątkowe wrażenia dla jednego gracza: angażującą, brutalną walkę i scenerię, która łączy cyberpunk z elementami postapokaliptycznymi.

Ghost of Tsushima: Legends

Ghost of Tsushima: Legends to inspirowana japońską mitologią wieloosobowa gra online. Gracze mają do wyboru jedną z czterech dostępnych klas – samuraja, łowcę, ronina lub zabójcę. Użytkownicy z aktywną subskrypcją PlayStation Plus mogą zagrać z przyjaciółmi lub graczami dobranymi drogą matchmakingu w misje fabularne dla dwóch osób, misje Przetrwania dla czterech osób lub w nowym trybie rywali.

Źródło: Sony informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy