Assassins Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla za darmo przez weekend – można zostać wikingiem

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Assassin’s Creed Valhalla dostępne będzie za darmo przez najbliższy weekend. W dniach 24-28 lutego będzie można więc wypróbować najlepiej zarabiającą część serii bez konieczności jej kupowania. Zapewne gracze uwielbiający Assassin’s Creed już dawno mają tytuł za sobą, ale ci, którzy jeszcze go nie ograli, mają teraz na to szasnę. I warto z niej skorzystać ponieważ Assassin’s Creed Valhalla to naprawdę dobra gra.

Assassin’s Creed Valhalla za darmo przez weekend

Zacznijmy od tego, że Assassin’s Creed Valhalla to nie jest krótka gra. Żeby poznać jej wszystkie zakamarki potrzeba ponad 100 godzin, więc przejście całości w weekend nie będzie raczej możliwe. Teoretycznie da się w tym czasie przejść główny wątek fabularny, ale to też będzie wymagało kilkudziesięciu godzin spędzonych przed ekranem. Gra jednak potrafi wciągnąć, a szczególnie tych, którzy lubią tematy związane z wikingami. Mało tutaj ducha pierwszych odsłon serii, ale jako samodzielna produkcja Assassin’s Creed Valhalla broni się całkiem nieźle.

Wciel się w postać legendarnego wikińskiego wojownika podczas opowieści o bitwach i chwale. Atakuj wrogów, rozbudowuj osadę i powiększaj władzę polityczną, aby zyskać miejsce wśród bogów w Valhalli. Zaawansowane mechaniki RPG pozwolą Ci kształtować rozwój postaci i wypływać na świat wokół siebie. Każda podjęta decyzja, od sojuszu politycznego i strategii wojskowej po dialog i rozwój wyposażenia, pozwoli Ci wytyczyć własną ścieżkę ku chwale. Wznoś i ulepszaj budynki, które możesz dowolnie modyfikować. Znajdziesz wśród nich koszary, warsztat kowala, salon tatuażu i nie tylko. Werbuj nowych członków do swojego klanu i spersonalizuj swoje wikińskie doświadczenia.

Assassin’s Creed Valhalla – opis gry

Zobacz też: Oferty specjalne na Steam, czyli nowe promocje.

Zważywszy na to, że Ubisoft proponuje tutaj przedłużony weekend (czwartek-poniedziałek), to spora część graczy może przejść duży fragment produkcji. Ta za darmo dostępna będzie zarówno na PC, Google Stadia jak i konsole Xbox oraz PlayStation. Miłych łowów!

Źródło: Ubisoft

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy