Stranger Things 4 netflix data premiery

Data premiery Stranger Things 4 – Netflix znowu to zrobił i podzielił sezon na dwie części

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Data premiery Stranger Things 4 od Netflix nie jest już tajemnicą. I niestety, ale podobnie jak w przypadku Domu z papieru, tutaj także finał opowieści podzielony został na dwie części. To zła wiadomość dla fanów. Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba będzie czekać na drugą część czwartego sezonu zbyt długo, choć i tak na Stranger Things 4 czekamy już od… lat.

Data premiery Stranger Things 4 na Netflix

Nie będziemy Was trzymali dłużej w niepewności, ponieważ i tak wszyscy czekaliśmy na to, aż pojawi się kolejny sezon serialu. Tak więc data premiery Stranger Things 4 została ustalona na 27 maja tego roku. Druga część czwartego sezonu ma pojawić się kilka tygodni później, czyli 1 lipca w tym przypadku. Jak tłumaczą sami twórcy, to wyniki tego, że Stranger Things 4 ma być bardzo długą opowieścią i taki podział ma ułatwić jej przyswojenie. Z jednej strony można to zrozumieć, a szczególnie jeżeli mówimy o skomplikowanej pod względem fabuły serialu.

Stranger Things 4 netflix data premiery
Fot. Netflix

Możemy otwarcie powiedzieć, że czwarty sezon serialu „Stranger Things” jest najbardziej skomplikowanym sezonem, jak do tej pory nakręciliśmy – ale realizowaliśmy go z wielką przyjemnością. Potrzebowaliśmy dziewięciu scenariuszy, ponad ośmiuset stron, tysięcy efektów wizualnych oraz prawie dwóch lat spędzonych na planie. Efekt? Niemal dwukrotnie dłuższy czas ekranowy, niż w przypadku któregokolwiek wcześniejszego sezonu. Wszyscy zaangażowani w tę produkcję są bardzo dumni z efektu końcowego. Nie możemy się doczekać, żeby wam go pokazać!

Matt i Ross – fragment listu do fanów serialu

Zobacz też: Netflix dodał do swojej biblioteki sporo dobrego.

Wiadomo też, że prace nad piątym sezonem są już zaawansowane. Co ciekawe, ten będzie dłuższy, niż Stranger Things 4. Ma też być „początkiem końca”, a tym samym finałem całej opowieści, która dała Netflixowi ogromną popularność. Teraz można już odliczać dni do premiery.

Data premiery Stranger Thing 4:

  • 27 maja 2022 – część pierwsza
  • 1 lipca 2022 – część druga

Źródło: Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy