LEGO Horizon Forbidden West

I takie LEGO to ja szanuję – zestaw Horizon Forbidden West wygląda świetnie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

LEGO wprowadzi na rynek zestaw klocków, które nawiązują do Horizon Forbidden West, ale i do Horizon Zero Dawn. Niestety, ale nowy zestaw nie pojawi się na premierę nowej gry, która to zaplanowana jest na 18 lutego, czyli najbliższy piątek. Za to już można ostrzyć zęby, bo Żyraf z gry wygląda świetnie.

LEGO Horizon Forbidden West – nowy zestaw dla graczy

To nie pierwszy raz, kiedy LEGO decyduje się na wypuszczenie zestawu klocków, który nawiązuje do popularnej gry. Mieliśmy już takie zestawy z Mario czy Sonic, a teraz przyszła pora na zestaw trochę innego kalibru. Mowa o jednym ze stworów, które zobaczymy w Horizon Forbidden West, czyli Żyrafie. Jeżeli nie graliście w pierwszą część gry (Zero Dawn), to już tłumaczę, czym jest Żyraf. To maszyna, która ze względu na swoją wysokość potrafi dać głównej bohaterce opowieści dostęp do większych fragmentów mapy. Trzeba się po prostu na nią wspiąć, zdominować i gotowe – większy fragment mapy jest dla gracza odsłonięty. Z Horizon Forbidden West także spotkamy Żyrafa, a jego zdjęcia możecie nawet zobaczyć w recenzji, którą opublikowaliśmy w poniedziałek rano.

Zakochałem się w grze Horizon Zero Dawn, gdy pierwszy raz w nią zagrałem. To futurystyczny świat pełen wspaniałych scenerii, silnych postaci, groźnych maszyn i bogatej historii. Projektanci z Guerrilla byli ogromną inspiracją i pomogli nam uchwycić ducha tego uniwersum. Społeczność fanów Horizon jest bardzo kreatywna, a ten model jest dedykowany ich pasji i wyobraźni.

Isaac Snyder, projektant LEGO.

Zobacz też: Recenzja nowego realme 9 Pro+, czyli nowe rozdanie w firmie.

Wiadomo, że zestaw LEGO Horizon Forbidden West będzie miał 34 centymetry wysokości, a oprócz maszyny znajdzie się tam też m.in. figurka Aloy. Zestaw do sprzedaży ma trafić w maju, ale nie poznaliśmy jeszcze jego ceny. Miejmy nadzieję, że ta nie będzie przesadzona, ale LEGO do tanich nie należy.

Źródło: Sony informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy