Doktor Strange w multiuniwersum obłędu zwiastun

Nowy zwiastun Doktor Strange zapowiada kultowe postaci z X-Men

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Pojawił się nowy zwiastun „Doctor Strange w multiuniwersum obłędu” (Doctor Strange in the Multiverse of Madness), który wprowadza… jeszcze więcej zamętu, niż poprzedni. Zapowiada się prawdziwie czytelnicza uczta i widać, że Marvel i Disney będą chciały doprowadzić fanów uniwersum do prawdziwego obłędu. I mają na to już sprawdzony sposób.

Nowy zwiastun Doktor Strange w multiuniwersum obłędu

Pozwólcie, że zacznę od tego, że w tekście pojawią się odniesienia do innego filmu, a mianowicie do „Spider-Man: Bez drogi do domu”, który dalej wyświetlany jest w kinach. Żeby opisać to, o co mi chodzi w kontekście Doktora Strange, będę musiał zdradzić coś z fabuły Spider-Man’a, więc ostrzegam – są SPOILERY. Zapewne fani Marvela już dawno mają tytuł obejrzany, ale jeżeli nie, to niech przestaną teraz czytać. Otóż w tej produkcji pojawili się aktorzy, którzy odgrywali postać głównego bohatera w innych filmach o Spider-Manie. Mówiło się o tym długo przed premierą, a teraz pojawiają się kolejne informacje o podobnych rozwiązaniach w nowym filmie.

Wprawdzie nowy zwiastun „Doktor Strange w multiuniwersum obłędu” nie pokazuje tego wprost, ale krążą słuchy, że w filmie pojawi się… Tom Cruise. Aktor miałby wcielić się w inną wersję Iron Mana z innego wymiaru. W trailerze jego obecności nie uświadczymy, ale już ślady innego Iron Mana tak. Wiadomo, że taka obsada musi pozostać w tajemnicy jak najdłużej. Zresztą nowości w uniwersum Marvela będzie więcej. Najprawdopodobniej pojawią się bohaterowie znani z X-Men. Można nawet dostrzec zarys postaci Charlesa Xaviera, którego miałby ponownie zagrać Patrick Stewart.

Zobacz też: Jest pierwszy trailer serialu z uniwersum Władcy Pierścieni.

Dodajmy, że spodziewamy się także Fantastycznej Czwórki, a jednym z aktorów ma tam być John Krasinski. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że nowy Doktor Strange będzie podążał drogą obraną przez ostatniego Spider-Man’a. W końcu nowe światy otwierają nowe drzwi. Za reżyserię odpowiada Sam Raimi, czyli twórca pierwszych hitowych adaptacji Spider-Man’a. Premiera „Doktor Strange w multiuniwersum obłędu” odbędzie się w Polsce 6 maja.

Źródło: YouTube

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy