Cyberpunk 2077 PS5

Cyberpunk 2077 na PS5 coraz bliżej – graczy czeka trochę nowości

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Data premiery Cyberpunk 2077 na PS5 i Xbox Series X nie jest jeszcze znana, ale gra miała pojawić się już jako zapowiedź w japońskim PlayStation Store. To sprawia, że możemy podejrzewać, że next-genowa wersja gry CD Projekt RED trafi do graczy w niedługim czasie. Pojawiła się także nowa grafika promocyjna, a i kilka informacji o tym, że tytuł doczeka się paru usprawnień na nowych sprzętach.

Cyberpunk 2077 na PS5 coraz bliżej

Od premiery Cyberpunk 2077 minął już ponad rok, który był dla CD Projekt RED dość ciężki. Firma musiała mierzyć się z potężną falą krytyki od graczy, a szczególnie tych, którzy korzystali z konsol PlayStation oraz Xbox. Na premierę tytuł nie działał na nich… najlepiej. Potem zaczęto wypuszczać kolejne aktualizację, które poprawiały stan gry, ale wielu graczy i tak stwierdziło, że poczeka na wersję Cyberpunk 2077 na kolejną generację konsol. Warto tutaj dodać, że Cyberpunk 2077 działa na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S we wstecznej kompatybilności, więc granie jest jak najbardziej możliwe.

Jednak wersja na next-geny ma być już produktem stworzonym z myślą o nowej generacji. Według nowych informacji taka wersja gry powinna pojawić się na przełomie lutego i marca tego roku. Czego możemy się po niej spodziewać? Przede wszystkim poprawy grafiki i samego działania Cyberpunk 2077 na konsolach. Do tego dojdzie kilka trybów graficznych do wyboru, czyli dynamiczne lub natywne 4K i 30 klatek na sekundę do 60 klatek na sekundę czy obsługi ray-tracingu.

Zobacz też: Serial Halo doczekał się ciekawego trailera – premiera już niebawem.

Wygląda też na to, że w najbliższych tygodniach pojawi się kolejna, duża aktualizacja. Jeżeli przecieki się potwierdzą, Cyberpunk 2077 doczeka się działającego systemu metra. Do tego dojdą oczywiście wszelkie naprawy znalezionych błędów czy możliwość nowych stylizacji dla postaci. Wygląda więc na to, że CD Projekt RED powoli budzi się z zimowego snu. Wiadomo też, że w tym roku dostaniemy Wiedźmina 3 w wersji na konsole nowej generacji.

Źródło: Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy