Audioteka

Cena Audioteka Plus w górę, ale to i tak całkiem dobra oferta dla słuchaczy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Od 1 lutego cena subskrypcji Audioteka Plus będzie wyższa, niż dotychczas. Osoby opłacające ten rodzaj usługi powinny być już o podwyżce poinformowani, a nowi użytkownicy zobaczą odpowiedni komunikat w chwili przystępowania do usługi. Podwyżka była raczej kwestią czasu, ale z dobrych wiadomości jest ta, że cena za Audioteka Klub pozostaje bez zmian. Przynajmniej na razie.

Cena Audioteka Plus – podwyżka od lutego

Audioteka Plus cena

Do tej pory za korzystanie z Audioteka Plus trzeba było zapłacić 19,90 złotych miesięcznie, czyli dokładnie tyle samo, co za Audioteka Klub. Jednak od 1 lutego 2022 cena Audioteka Plus będzie wynosiła już 24,90 złotych miesięcznie. Dalej można anulować subskrypcję w dowolnym momencie, ale dobrze to zrobić już po wykorzystaniu przysługujących nam z niej punktów. Audioteka Plus jest bowiem rodzajem usługi, który oprócz dostępu do katalogu audiobooków daje też coś więcej. Chodzi o punkty, które przyznawane są co miesiąc, a które to można wymienić na kupno audiobooka. Ma to ma się trzy miesiące. Wiadomo, że lepiej mieć coś na własność, niż w formie subskrypcji, więc z Plusa korzysta całkiem sporo osób.

Zważywszy na to, że ceny audiobooków potrafią być wysokie, tego typu subskrypcja jest dalej opłacalną formą. Szczególnie wtedy, kiedy audiobooki są naszym stały towarzyszem podróży. Wprawdzie nie każdemu musi podobać się taka forma, ale nie da się zaprzeczyć, że audiobooki stają się z roku na rok coraz popularniejsze.

Zobacz też: Netflix szykuje kolejną podwyżkę cen – zaczyna od USA.

Cena Audioteka Klub, czyli subskrypcji pozwalającej po prostu na odsłuch audiobooków z poziomu aplikacji (Android/iOS), pozostaje bez zmian (19,90 złotych miesięcznie). Audioteka oferuje dostęp do około 10 tysięcy audiobooków w ramach swojej subskrypcji. Jeżeli korzysta się z subskrypcji, można także kupować audiobooki w promocyjnych cenach. Jesteście zwolennikami audiobooków, czy może pozostajecie przy klasycznych książkach lub e-bookach?

Źródło: Audioteka

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy