ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
the Boys 3 sezon zapowiedź

The Boys powrócą – 3. sezon z datą premiery i pierwszy fragment

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

3. sezon The Boys, czyli jednego z ciekawszych seriali dostępnych na Amazon Video, dostępny będzie jeszcze w tym roku. W końcu wiemy, jaka będzie data premiery pierwszych odcinków. Nie jest jeszcze jasne, czy wszystkie pojawią się na platformie jednego dnia, ale na więcej szczegółów przyjdzie nam po prostu poczekać.

3. sezon The Boys – data premiery na Amazon

Nie ma co dłużej przedłużać. 3. sezon The Boys pojawi się na Amazon 3 czerwca 2022 roku, czyli przyjdzie nam na niego poczekać jeszcze pięć miesięcy. Zważywszy na to, jak skończył się drugi sezon, to oczekiwanie może być długie. Spokojnie, nie zdradzimy tutaj nic z rozwiązań fabularnych, które pojawiły się w serialu Amazonu. Warto samemu zapoznać się z historią przedstawioną w The Boys, a szczególnie wtedy, kiedy potrzebujecie odtrutki od filmów o dobrych superbohaterach. The Boys pokazuje bowiem świat, gdzie nawet herosi mogą czasem zejść na złą drogę, a pieniądze i popularność stają się ważniejsze, niż ludzkie dobro.

The Boys okazało się sporym sukcesem, co zresztą nie dziwi. Adaptacja komiksu autorstwa Gartha Ennisa (scenariusz) oraz Daricka Robinsona (rysunki) to świeże podejście do tematu. Amazon mógł sobie pozwolić na sporą dawkę brutalności w produkcji, której wyszło to tylko na dobre. Choć akurat w przypadku tego serialu, najważniejsze są postaci. Scenarzyści zadbali o to, by każda z nich dostała odpowiedni czas na to, by wybrzmiały ich problemy.

Zobacz też: Piątkowa aktualizacja oferty Netflixa – co nowego na platformie?

3. sezon The Boys może być czymś wyjątkowym, ale tutaj musielibyśmy zdradzić już fabułę, by to wyjaśnić. Powiem tylko, że zdecydowanie warto na niego czekać, a szczególnie wtedy, kiedy obejrzało się dwa poprzednie. Zobaczymy jeszcze, czy tym razem Amazon wrzuci wszystkie odcinki serialu jednocześnie. Przy drugim sezonie tak nie było i wiele osób to zdenerwowało.

Źródło: Amazon

Sprawdź najnowsze wpisy