ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Salt and Sanctuary

Dark Souls 2D, czyli Salt and Sanctuary za darmo od Epic Games Store

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Salt and Sanctuary to kolejna gra za darmo, którą możemy odebrać na Epic Games Store. Tym razem przed graczami stawiane będzie prawdziwe wyzwanie, ponieważ nie bez powodu Salt and Sanctuary nazywane jest często Dark Souls 2D. Do tej pory za darmo w Epic Games Store można było odebrać m.in. Shenmue III, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction, Mutant Year Zero: Road to Eden, Vampyr czy Control.

Darmowa gra od Epic Games Store – Salt and Sanctuary

Salt and Sanctuary ma już swoje lata na karku, ale dalej może przyciągać graczy, którzy nie boją się wyzwań. Rozbudowany mechanizm walki, przygnębiająca atmosfera i fabuła. To wszystko sprawia, że Salt and Sanctuary może być naprawdę ciekawą grą dla fanów trudniejszych produkcji. Tytuł za darmo w Epic Games Store można odebrać do 30 grudnia do godziny 17.00.

Przeklęty żeglarz zostaje rozbitkiem na nieznanej wyspie. W dolinach spowitych mgłą, gdzie szczerzące się, omszałe trupy obejmują się sztywnymi ramionami, zaczynają pojawiać się pełzające postaci. Pod pokrytymi solą pokruszonymi strukturami, labirynty korytarzy prowadzą do niewypowiedzianego zła, dawno zapomnianego przez człowieka. Salt and Sanctuary płynnie łączy szybką, brutalną i złożoną walkę 2D z bogato rozwiniętą mechaniką RPG. Odkrywaj, wytwarzaj i ulepszaj ponad 600 sztuk broni, zbroi, zaklęć i przedmiotów, aby zbadać przeklętą krainę zapomnianych miast, przesiąkniętych krwią lochów, zbezczeszczonych zabytków i upadłych panów, na których cześć kiedyś powstała. Ska Studios, wielokrotnie nagradzane studio indie do długiej listy swoich stylistycznych, ociekających krwią i brutalnie zrealizowanych tytułów akcji, które obejmują The Dishwasher: Vampire Smile oraz Charlie Murder dodaje swoją jak dotąd najbardziej ambitną produkcję, czyli Salt and Sanctuary.

Salt and Sanctuary

Zobacz też: Netflix ma nowy, wielki hit na swojej platformie.

Jutro wielki finał i ostatnia z darmowych produkcji. Wygląda na to, że gracze dostaną odświeżoną trylogię Tomb Raider, czyli jest na co czekać.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy