ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Spider-Man Across The Spider-Verse zwiastun

Spider-Man: Across The Spider-Verse na pierwszym zwiastunie – warto czekać

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Pierwszy zwiastun Spider-Man: Across The Spider-Verse pokazuje, że twórcy przygotowują dla fanów coś wyjątkowego. Jednak na nową produkcję przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ponieważ premiera filmu ma odbyć się dopiero w drugiej połowie przyszłego roku. Sam trailer jest na tyle zachęcający, że oczekiwanie na premierę będzie samą przyjemnością.

Zwiastun Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One)

Filmy z superbohaterami czasami wypadają kiepsko, ale trafiają się także perełki. Jedną z nich z pewnością jest Spider-Man: Uniwersum (Spider-Man: Into the Spider-Verse), który swoją premierę miał w 2018 roku. I tak, mówimy tutaj o animacji, ale takiej, że jeżeli jeszcze jej nie oglądaliście, to najwyższa pora nadrobić. Ta odsłona dostępna jest na m.in. na Netflix. To trochę inne spojrzenie na Spider-Man-a niż w filmach Marvela, bo tutaj głównym bohaterem jest Miles Morales. Jednak podczas seansu zobaczymy znacznie więcej wcieleń Człowieka Pająka.  

Niedługo w kinach pojawi się Spider-Man: Bez drogi do domu, gdzie także poruszany będzie temat muliuniwersum. Jednak patrząc na zapowiedź filmu aktorskiego, a nowej animacji, widzimy, że twórcy podeszli do tematu zupełnie inaczej. Nowa odsłona animowanego filmu pojawi się w kinach dopiero 7 października 2022 roku, a pierwszy zwiastun pokazuje, że powrócą znani bohaterowie. Dalej główną postacią, a przynajmniej jedną z wielu, będzie Miles Morales. Widzimy jednak, że na ekran powróci także Gwen.

Zobacz też: Czym jest Folder zamknięty w Zdjęciach Google i jak go włączyć?

Spider-Man: Across The Spider-Verse podzielony zostanie na przynajmniej dwie części, więc możemy spodziewać się naprawdę długiej historii. Druga odsłona powinna zadebiutować rok później, czyli w 2023. Pierwsza część okazała się ogromnym sukcesem, a produkcja dostała nawet Oscara za Najlepszy film animowany. Miejmy nadzieję, że Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) utrzyma wysoki poziom.

Źródło: Sony

    Sprawdź najnowsze wpisy