ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Jak poznałem waszą matkę Netflix

Mój ulubiony serial znika z Netflix – nie będzie już high five i to nie jest awesome

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Z Netflix znika Jak poznałem waszą matkę (How I met your mother), czyli jeden z ciekawszych sitcomów w historii. Produkcja będzie dostępna na Netflix jeszcze do końca miesiąca, ale od 1 stycznia nie będzie już możliwości jej oglądania na platformie. Produkcję czeka więc podobny los do serialu Przyjaciele, ale tutaj zapewne takiej „histerii” w sieci już nie będzie.

Jak poznałem waszą matkę znika z Netflix

How I Met Your Mother Netflix

Zapewne każdy ma swój ulubiony serial lub film, do którego lubi wracać. Ja mam takich kilka i choć z czasem gust mi się zmienił, to niektóre rzeczy lubię po prostu obejrzeć jeszcze raz. Tak właśnie mam z serialami, które niekoniecznie wymagają stałej uwagi, a już na pewno nie wtedy, kiedy ogląda się je po raz kolejny. Dla mnie takim serialem jest właśnie Jak poznałem waszą matkę. Teraz wprawdzie produkowana jest jej kontynuacja (poniekąd), ale na nią w ogóle nie czekam. How I met your mother (HIMYM) jest moim zdaniem nie do podrobienia, a głównie dzięki jednemu aktorowi. Neil Patrick Harris był idealnie dobrany do roli, która stała się niemal kultowa. W końcu Barney Stinson jest tylko jeden.

I niestety, ale już niedługo nie będę miał jak oglądać serialu. Jak poznałem waszą matkę znika z Netflix w Polsce z dniem 31 grudnia. Serial na platformie gościł dość długo, bo przynajmniej dwa lata, ale to zaraz nie będzie już istotne.

Zobacz też: Co jeszcze zniknie z Netflix w najbliższym czasie?

Gdzie obejrzeć Jak poznałem waszą matkę?

W Polsce nie jest to takie proste, ale na szczęście Netflix nie jest jedynym VOD, które oferuje dostęp do serialu. Obejrzeć Jak poznałem waszą matkę można także na Canal+ Online. Nie jest więc tak, że fani serialu, do których się zaliczam, będą zostawieni na lodzie. Choć w moim przypadku trochę tak będzie. Canal+ Online nie ma aplikacji na PlayStation, które w moim przypadku służy też za przystawkę do telewizora. Zostaje mi więc albo zakup przystawki i wykupienie kolejnej subskrypcji lub też zakup HIMYM na DVD.

Źródło: Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy