ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nie patrz w górę Netflix

Zwiastun Nie patrz w górę – Leonardo DiCaprio w filmie od Netflix

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Pojawił się zwiastun Nie patrz w górę, czyli nowego filmu przygotowywanego przez Netflix. Trailer pokazuje, że możemy spodziewać się gorzkiej komedii o tym, jak podchodzimy teraz do życia i do wiadomości, które mogą je zakończyć. O co będzie chodziło w filmie i kiedy możemy się go spodziewać na platformie?

Zwiastun Nie patrz w górę – Netflix z nową superprodukcją

Ostatnio Netflix zaprezentował Czerwoną notę, czyli swoją najdroższą produkcję, gdzie zagrali Gal Gadot, Ryan Reynolds oraz Dwayne Johnson. Jednak patrząc na obsadę Nie chcesz wiedzieć, można dojść do wniosku, że dopiero tutaj udało się ściągnąć prawdziwe gwiazdy Hollywood. W filmie zagrają bowiem Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Cate Blanchett, Jennifer Lawrence czy Jonah Hill. Autorem scenariusza i reżyserem został Adam McKay, który współtworzył Big Short. Tak prezentuje się zwiastun Nie patrz w górę, a film na Netflix pojawi się 24 grudnia.

Zobacz też: Aktualizacja biblioteki Netflixa – dodano aż 25 nowych produkcji.

Opis fabuły Nie patrz w górę

Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po Układzie Słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią – i jakby tego było mało – nikt się tym nie przejmuje. Okazuje się, że próba ostrzeżenia ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media. Zaczynają od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończą w rozrywkowym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry). Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

Nie patrz w górę – opis z Netflix

Źródło: Netflix informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy