ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Stranger Things 4 zwiastun

Zapowiedź Stranger Things 4, Wiedźmin 2 i Cowboy Bebop – Netflix szykuje same hity

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Netflix TUDUM za nami, czyli wydarzenie, na którym pokazano m.in. zapowiedź Stranger Things 4. Do tego mogliśmy zobaczyć nowe materiały z Wiedźmin 2, czy w końcu krótką zapowiedź Cowboy Bepop. Szykują się naprawdę ciekawe miesiące na Netflix, choć na wiele z zapowiedzianych produkcji przyjdzie nam sporo poczekać.

Zapowiedź Stranger Things 4

Kolejna zapowiedź Stranger Things 4 w żadnym stopniu nie zdradza tego, czego możemy spodziewać się po nowym sezonie serialu. To produkcja, która z miejsca podbiła serca fanów seriali na całym świecie. Opowieść, która miesza ze sobą wątki kina familijnego, przygodowego z domieszką horroru czy science-fiction. Dość długo musimy czekać na kolejną odsłonę serii, ponieważ zapowiedź Stranger Things 4 nie podaje konkretnej daty premiery. Wiadomo, że serial na Netflix pojawi się w 2022 roku, ale jako, że mamy już koniec września, to oczekiwanie może być krótsze, niż zakładamy.

Zapowiedź Wiedźmin 2

Tutaj już do premiery całkiem niedaleko, ponieważ drugi sezon Wiedźmina pojawi się w całości na Netflix 17 grudnia tego roku. Nowe materiały pokazują kilka ciekawych scen, a w jednej z bliska możemy przyjrzeć się postaci  Nivellena. Drugi z materiałów skupia się już na Geralcie oraz Ciri. Co ciekawe, Netflix zapowiedział także to, że będzie także trzeci sezon Wiedźmina. Nie jest to wielkie zaskoczenie, ale niespodzianką jest to, że będzie kolejny serial umiejscowiony w uniwersum Wiedźmina. Ten ma być skierowany do całej rodziny, więc może mieć zupełnie inny charakter od tego, co dostaniemy w grudniu. Do tego trwają pracę nad kolejną animacją z tego uniwersum, czyli dla fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego zapowiada się bardzo interesujący czas.

Zobacz też: Jakie nowości w kwestii fotografii przyniesie Google Pixel 6?

Cowboy Bepop

Od dawna mówiło się o aktorskiej adaptacji serialu anime, które swojego czasu był wyjątkowo popularny. Już 19 listopada tego roku będziemy mogli się przekonać, co z tego pomysłu wyszło. Wprawdzie dostaliśmy jedynie czołówkę, a nie faktyczny zwiastun, to Cowboy Bepop może oddawać ducha oryginału. Oczywiście może być różnie, ale warto dać produkcji szasnę.

„Cowboy Bebop” to wypełniony akcją kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” — łowców nagród, którzy próbują uciec przed swoją historią. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno — są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, ale barwną drużynę, która za odpowiednie wynagrodzenie gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem: własną przeszłością.

Opis z Netflix

Dom z Papieru 5 i inne zapowiedzi serialowe

Podczas Netflix TUDUM zaprezentowano także zapowiedź kolejnej odsłony serialu Dom z Papieru 5. Netflix podzielił ostatni sezon na dwie części i nowa pojawi się w na platformie VOD już 3 grudnia. Zapewne wielu fanów czeka już na kolejne odcinki serialu, więc mogą zobaczyć jego krótką zapowiedź, która powinna osłodzić czas oczekiwania. Trochę dłużej, bo do lata 2022 roku, przyjdzie nam poczekać na kolejną, dużą produkcję od Netflix.

Sandman w końcu doczeka się ekranizacji, a mówimy tutaj o jednym z najciekawszych komiksów w historii. Zapowiedź pokazuje, że jest na co czekać. Scenariusz komisu to dzieło Neila Gaimana, więc specjalisty od dziwnych i pokręconych historii. Trzeba mieć tylko nadzieję, że adaptacja będzie dość wiernym odwzorowaniem oryginału, ale to trudno oceniać po samej zapowiedzi.

Kolejnym interesującym tytułem może być kolejny sezon serialu Ozark. Czwarta część historii pojawi się w serwisie w 2022 roku, czyli trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. W przyszłym roku będziemy mogli zobaczyć także Wikingowie: Walhalla. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, bo zapowiedź wygląda całkiem interesująco. Pojawi się także kolejny sezon Sex Education czy Umbrella Academy, jak również kolejny sezon serialu dokumentalnego Król Tygrysów. Jeżeli chodzi o seriale, to Netflix szykuje naprawdę sporo interesujących tytułów na najbliższe miesiące. Jest więc na co czekać.

Źródło: Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy