ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nowe kanały WP Pilot

Nowe kanały w ofercie WP Pilot – w jakich pakietach są dostępne?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Rozrywka

W zasobach platformy WP Pilot pojawiły się nowe kanały. To History, History 2 oraz Crime+Investigation Polsat. Kanały History oraz Crime+Investigation Polsat można oglądać w pakietach Podstawowym, Rozszerzonym oraz Rozszerzonym MAXI, a kanał History 2 w pakietach Rozszerzonym i Rozszerzonym MAXI.

Nowe kanały w ofercie WP Pilot

nowe kanały WP Pilot

History, History 2 oraz Crime + Investigation Polsat to kanały, które są już dostępne dla użytkowników WP Pilot.

  • HISTORY Channel to kanał z inspirującymi historiami, które mogą zmienić nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Programy są skupione na charyzmatycznych bohaterach. Poszerzają oni znaczenie słowa historia. History jest znany m.in. z kultowych programów dokumentalnych.
  • History 2 to kanał popularnonaukowy kojarzony z bezkompromisowymi produkcjami dokumentalnymi m.in. o tematyce historycznej.
  • Crime+Investigation Polsat jest kanałem kryminalnym. Zbrodnie, intrygi i tajemnice – tego na nim nie brakuje.

Cieszymy się na współpracę z firmą WP i abonentami serwisu WP Pilot. Nasze stacje: History, History 2 i Crime+Investigation Polsat oferują najlepsze produkcje dokumentalne ze świata i z pasją opowiedziane produkcje polskie. Widzowie WP Pilot zyskają dostęp do programów, w których zdarzenia z przeszłości pozwalają lepiej zrozumieć teraźniejszość – mówi Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią. Anna Michałowska, head of business WP Pilot zapowiada, że jesienią na platformie pojawią się kolejne nowości dla użytkowników.

Czytaj także: „Zachowaj spokój” – Netflix ogłosił obsadę polskiego serialu

Platforma WP Pilot pozwala na oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. Ceny pakietów zaczynają się od 9,99 zł.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy