ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Wiedźmin 2 fragment Netflix

Pierwszy fragment 2. sezonu Wiedźmina – jest też Resident Evil, a będzie i Far Cry

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Netflix udostępnił krótki, ale pierwszy fragment 2. sezonu Wiedźmina, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Wiemy już, że 9 lipca odbędzie się specjalne wydarzenie dla fanów serialu oraz gry, czyli WicherCon, ale to nie wszystkie nowości, które zmierzają na Netflix. Pokazany został także fragment nowego serialu Resident Evil.

Fragment 2. sezonu Wiedźmina od Netflix

Wielu fanów czekało na to, żeby spojrzeć na to, jak będzie prezentował się kolejny sezon The Witcher. Netflix udostępnił właśnie krótki fragment 2. sezonu Wiedźmina, na którym możemy zobaczyć Ciri. Zapewne niedługo zobaczymy też Geralta, ale dobrze wiemy, że Netflix lubi bawić się w kotka i myszkę ze swoimi fanami. Premiera kolejnego sezonu powinna odbyć się pod koniec tego roku i miejmy nadzieję, że nic nie stanie na drodze, by tak się stało.

Netflix ma jeszcze kilka innych rzeczy, które mogą zaciekawić fanów gier. Jedną z nich jest serial Resident Evil: Infinite Darkness. Teraz można zobaczyć, jak prezentują się pierwsze trzy minuty opowieści i jeżeli ktoś nie może się doczekać premiery, to zapewne chętnie je obejrzy.

Ujawniono także obsadę aktorskiego serialu Resident Evil. Zagrają w nim Lance Reddick, Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph oraz Paola Nunez. Do tego powstanie masa produkcji, która zaciekawić powinna fanów animacji oraz gier. Będzie spinoff Castelvanii, czyli jednego z najpopularniejszych anime na platformie.

Obsada Resident Evil Netflix

Zobacz też: Ratchet & Clank na PS5 potrafią zachwycić.

Jakby tego było mało, powstanie serial animowany, który będzie nawiązywał do serii gier Splinter Cell. Mają być także dwa seriale animowane, które częściowo nawiązywały będą do serii Far Cry. Nie zabraknie też czegoś o wiele bardziej „pokręconego”, czyli serialu Cuphead. Netflix mocno inwestuje w nowe treści. Część z nich może być naprawdę ciekawa.

Źródło: Netflix / YouTube / Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy