W sieci pojawił się pełnoprawny zwiastun Eternals od Marvela, a to oznacza, że powoli kinowe produkcje w końcu będą pojawiały się… w kinach. Po długich miesiącach przesuwanych premier lub premier, które od razu lądowały w serwisach VOD, widać, że coś się zaczyna zmieniać. Wprawdzie do normalności jeszcze trochę brakuje, ale zawsze to krok w dobrą stronę.

Zwiastun Eternals

Dawno nie było nowego filmu od Marvela, choć fani przyzwyczaili się do dwóch premier rocznie. Pojawiły się za to nowe seriale, ale te swój debiut zaliczył na platformie Disney+, która w Polsce dostępna jeszcze nie jest. To powinno się zmienić w tym roku, ale dalej czekamy na potwierdzenie takich informacji. Za to wiemy, kiedy pojawi się w kinach nowych film Marvela. Zdradza to zapowiedź Eternals. Nowa produkcja pojawi się na dużym ekranie 5 listopada.

„Eternals” to nowa grupa superbohaterów w świecie kinowym Marvela. Ta epicka historia, obejmująca tysiące lat, przedstawia grupę nieśmiertelnych  zmuszonych do wyjścia z cienia, by ponownie zjednoczyć się z najstarszymi wrogami ludzkości – Deviantami. W skład wybitnej obsady wchodzą Richard Madden jako wszechmocny Ikaris, Gemma Chan jako kochająca ludzkość Sersi, Kumail Nanjiani jako kosmiczny Kingo, Lauren Ridloff jako superszybka Makkari, Brian Tyree Henry jako inteligentny wynalazca Phastos, Salma Hayek jako mądry i duchowy przywódca Ajak, Lia McHugh jako wiecznie młoda, stara dusza Sprite, Don Lee jako potężny Gilgamesz, Barry Keoghan jako powściągliwy samotnik Druig i Angelina Jolie jako zaciekła wojowniczka Thena. Kit Harington gra Dane’a Whitmana. Reżyserem filmu jest zwyciężczyni Oscara – Chloé Zhao.

Marvel

Zobacz też: Dom z papieru 5 na pierwszej zapowiedzi – kiedy premiera serialu na Netflix?

Czy nowy film Marvela będzie dużym sukcesem finansowym? To zupełnie nowe otwarcie z bohaterami, których wcześniej nie widzieliśmy na ekranie, więc może być różnie. Jednak praktycznie każdy z filmów z uniwersum przynosił ogromne dochody, więc z Eternals może być podobnie. Czekacie?

Źródło: Marvel / YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.