ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Dom z papieru 5 zapowiedź data premiery

Dom z papieru 5 – data premiery nowego sezonu na Netflix i krótka zapowiedź

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Dom z papieru 5 będzie kolejną odsłoną wyjątkowo popularnego serialu. Jego data premiery została w końcu podana przez Netflix. Dodatkowo platforma opublikowała krótką zapowiedź, gdzie można zobaczyć bohaterów produkcji. Już niedługo fani serialu będą mogli zasiąść wygodnie na kanapie i zobaczyć, co dalej dzieje się m.in. z Profesorem. Są też jednak złe wieści.

Dom z papieru 5 – data premiery i zapowiedź

Zacznijmy od tych złych wiadomości. Otóż okazuje się, że Dom z papieru 5 zostanie podzielony na dwa mini-sezony. Widać więc, że fani nie będą mogli obejrzeć całego finału od razu, a na dodatek będą musieli na niego sporo poczekać. Premiera pierwszej części nowego sezonu Domu z papieru przewidziana została na 3 września 2021 roku. Druga część sezonu pojawi się kilka miesięcy później, a konkretniej 3 grudnia 2021 roku. Widać, że fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość lub poczekać do końcówki roku, jeżeli chcą obejrzeć wszystkie odcinki pod rząd. Każda z części będzie liczyła po 5 odcinków. Skąd decyzja o podziale sezonu? Tak o tej decyzji mówi Álex Pina, jeden z twórców serialu.

Kiedy zaczęliśmy pisać 5. część w środku pandemii, czuliśmy, że musimy zmienić to, czego oczekiwano od 10-odcinkowego sezonu i wykorzystaliśmy wszelkie dostępne narzędzia, aby dać poczucie finału sezonu lub finału serialu już w pierwszej części. Zdecydowaliśmy się na agresywny styl, stawiając nasz gang złodziei na krawędzi. W drugiej części skupiamy się bardziej na emocjonalnej sytuacji bohaterów. To podróż po ich sentymentalnej mapie, która łączy nas bezpośrednio z ich odejściem.

Álex Pina, twórca serialu.

Zobacz też: Android 12 dla Samsunga – które modele mogą liczyć na aktualizację?

Jeżeli do tej pory nie oglądaliście serialu Dom z papieru, to nie będziemy Wam tutaj streszczać, o co chodzi w piątym sezonie. Możemy tylko powiedzieć, że chodzi o pewnego rodzaju napad na bank, co zresztą jest całym motywem przewodnim opowieści. Zapowiedź Domu z papieru 5 zbyt dużo nie zdradza z fabuły, więc możecie ją spokojnie obejrzeć.

Źródło: Netflix informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy