ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Music Galaxy Thursday

Music Galaxy Thursday – Samsung i Universal Music Group startują z projektem

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Rozrywka

Samsung ogłosił start Music Galaxy Thursday. Popularny producent elektroniki organizuje go wspólnie z Universal Music Group. Adresatami projektu są miłośnicy muzyki, którzy chcą uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści z nią związanych.

Music Galaxy Thursday – szczegóły projektu

Music Galaxy Thursday

Music Galaxy Thursday to cotygodniowa dawka muzycznych treści. W każdy czwartek fani muzyki z Europy mogą liczyć choćby na niepublikowane dotychczas wywiady z artystami. Pojawią się także nagrania z kameralnych występów oraz zza kulis, wideoklipy i filmy z tekstami piosenek oraz nowe playlisty.

Treści będące częścią projektu będą dostępne w mediach społecznościowych Samsunga oraz poszczególnych artystów, m.in. na TikToku, Facebooku, a także na Instagramie. Każdy czwartek to nowy artysta. Projekt został zainaugurowany przez brytyjskiego artystę o pseudonimie YUNGBLUD. Piosenkarz w swojej twórczości łączy takie gatunki, jak pop, rock oraz trap. Samsung zdradził, że w kolejnych odsłonach projektu zobaczymy m.in. brytyjską piosenkarkę RAYE, jak również hiszpańską artystkę Natalię Lacunzę. Każdy z muzyków uczestniczących w projekcie podzieli się z odbiorcami swoją twórczością, ale również pokaże proces twórczy, który stoi za danym brzmieniem.

Czytaj także: Tony elektrośmieci i starych baterii szkodzą naszej planecie – możemy to zmienić

W projekt zaangażowana jest firma Universal Music Group. To największa grupa wytwórni płytowych w przemyśle muzycznym. UMG posiada lokalne wytwórnie w kilkunastu krajach świata.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy