Na trzy dni przed świętem zakochanych Spotify postanowiło poinformować, jakie są najpopularniejsze utwory dodawane do walentynkowych playlist. Lista nie jest długa – zawiera 10 piosenek.

Oto najpopularniejsze utwory dodawane do walentynkowych playlist na Spotify

Lista zawiera 10 najpopularniejszych piosenek dodawanych do walentynkowych playlist na Spotify w ciągu ostatnich 90 dni. Jakie utwory szczególnie przypadły do gustu użytkownikom popularnej platformy streamingowej? Zobaczcie sami.

  1. Foreigner – I Want to Know What Love Is
  2. Chris de Burgh – The Lady In Red
  3. Lewis Capaldi – Someone You Loved
  4. Bryan Adams – Heaven
  5. Eric Carmen – Hungry Eyes – From „Dirty Dancing” Soundtrack
  6. John Legend – All of Me
  7. Diana Ross, Lionel Richie – Endless Love – From „The Endless Love” Soundtrack
  8. U2 – With Or Without You
  9. Chicago – Hard to Say I’m Sorry
  10. Elton John – Sacrifice

Spotify udostępniło również specjalną zakładkę Miłość i romans. Jak czytamy w wydanym komunikacie, powstała ona dla wszystkich chcących spędzić zbliżające się Walentynki w rytmach ponadczasowych klasyków oraz nowych przebojów o miłości.

Czytaj także: Polar uważa, że inteligentna opaska nie powinna być ograniczona jedynie do nadgarstka

Na koniec ciekawostka – popularność podcastów o miłości na Spotify w naszym kraju wzrosła o 149% w porównaniu ze styczniem ubiegłego roku. Coraz częściej szukamy w sieci porad dotyczących przeróżnych tematów – także związków – a same podcasty stają się coraz bardziej lubianym formatem.

źródło: Spotify

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.