ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Zwiastun Miłość seks i pandemia

Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu „Miłość, seks i pandemia”

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

W sieci pojawił się zwiastun filmu „Miłość, seks i pandemia” w reżyserii Patryka Vegi. To zlepek scen, z którego trudno wywnioskować, o czym będzie ta opowieść, ale w trailerze nie pada ani jedno przekleństwo. To rzadko spotykana sytuacja w filmografii tego twórcy.

Zwiastun „Miłość, seks i pandemia”

Patryk Vega w poście na Facebooku wyjaśnił, o czym jest jego nowy film:

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film. ⁣

We wrześniu w programie „Onet Rano” Vega powiedział:

To film dziejący się w czasie pandemii, kręcony od marca. Mamy spektakularne ujęcia, które są w zasadzie niemożliwe do powtórzenia. Materiały przypominające ujęcia z apokaliptycznych filmów, gdy patrzysz na Emilii Plater czy inne ulice w centrum Warszawy, które są absolutnie puste.

W filmie „Miłość, seks i pandemia” występują: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska, Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Michał Czarnecki, Leonardo Marques, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek, Zbigniew Kozłowski, Krystian Hołdak, Adrian Kłos, Grzegorz Barłog oraz Daniel Roman. Produkcja nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

Patryk Vega to jeden z najaktywniejszych polskich reżyserów. W 2020 roku do kin trafiły dwa jego filmy: „Bad Boy” (obecnie dostępny na Netflixie) oraz „Pętla” (dostępna jako serial na Canal+). Na grudzień planowano też wypuszczenie produkcji „Small World”, ale podobnie jak w przypadku innych polskich filmów premierę przesunięto na przyszły rok. Z kolei „Pętla” wykręciła w kinach bardzo przyzwoity wynik. Film trafił na ekrany na początku września, gdy na salach kinowych obowiązywały obostrzenia. Mimo to „Pętla” przyciągnęła przed ekrany ponad 560 tys. widzów. Większą frekwencję odnotował tylko film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” – ok. 670 tys. widzów. Na nową produkcję Vegi poszło o ok. 260 tys. więcej osób niż na „Tenet” Christophera Nolana.

Źródło: Facebook.com/@PatrykVegaOfficial  

Czytaj też: Zakupy, muzyka, nawigacja i gry w AppGallery – bądź zawsze na bieżąco!

Sprawdź najnowsze wpisy