ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
seriale styczeń

Kontynuacje hitów wśród najciekawszych seriali stycznia w streamingu

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Styczeń upłynie bez głośnych premier nowych seriali, ale za to pojawią się kontynuacje kilku udanych produkcji. Sprawdź, co na pierwszy miesiąc nowego roku przygotowały dla fanów seriali Netflix, HBO GO, Canal+, Apple TV+ oraz Amazon Prime Video.

Seriale styczeń 2021

Już 1 stycznia użytkownicy Netflixa będą mogli oglądać trzeci sezon „Cobra Kai”, czyli serialowej kontynuacji „Karate Kid”. „Tony Parker. Ostatni rzut” raczej nie powtórzy ubiegłorocznego sukcesu opowieści o mistrzowskim sezonie Chicago Bulls, ale ma potencjał, aby zainteresować nie tylko fanów koszykówki. Premiera 6 stycznia. Dwa dni później do biblioteki serwisu trafi serial „Lupin”, w którym w głównej roli wystąpi znany z filmu „Nietykalni” Omar Sy. Jest to produkcja inspirowana przygodami Arsène’a Lupina. Assane Diop to złodziej gentleman szukający zemsty na zamożnej rodzinie, która wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu. Na 15 stycznia Netflix zaplanował premierę 3. sezonu serialu animowanego „Rozczarowani” od twórcy „Simpsonów”, Matta Groeninga. W pierwszym miesiącu nowego roku fani doczekają się też kontynuacji innych przebojów. 5. sezon „Riverdale” pojawi się 21 stycznia, 2. sezon serialu „Snowpiecer” będzie miał premierę 26 stycznia, a 6. sezon „Brooklyn 9-9” – 10 stycznia.

W HBO ciekawie zapowiada się 2. sezon „Księgi czarownic”, który w całości (10 odcinków) pojawi się w serwisie 8 stycznia. HBO pokaże też m.in. 5. i ostatni sezon serialu fantasy „Magicy”. Seria składa się z 13 odcinków i w całości trafi do bazy serwisu 15 stycznia. Drugi odcinek specjalny „Euforii” będzie miał premierę 25 stycznia. Z ciekawszych propozycji warto też zwrócić uwagę na brytyjską produkcję „Bo to grzech”. 23 stycznia w HBO GO pojawi się wszystkie pięć odcinków tego miniserialu. W styczniu będzie można też obejrzeć dwa pierwsze odcinki opowieści o Cormoranie Strike’u – „Zabójcza biel” (21 i 28 stycznia).

Canal+ mocno promuje międzynarodową produkcję „Pokonani”. Serial kryminalny osadzony w powojennym Berlinie będzie można oglądać od 1 stycznia. Amazon Prime Video 11 stycznia udostępni pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu „Amerykańscy Bogowie”. Cztery dni później użytkownicy Apple TV+ otrzymają drugi sezon produkcji „Servant”.

Czytaj też: Milowe kroki Huawei Mobile Services – rok rozwoju AppGallery robi wrażenie

Sprawdź najnowsze wpisy