ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
styczeń canal+

Serial kryminalny „Pokonani” wśród premier Canal+ na styczeń

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Styczeń w Canal+ upłynie m.in. pod znakiem opowieści o powojennym Berlinie, przygotowaniach do misji na Marsa i nowej wersji przygód Piotrusia Pana.

Styczeń 2021 w Canal+

„Pokonani”

Serial kryminalny osadzony w scenerii powojennego Berlina roku 1946 – upadłego miasta, gdzie pośród ruin lęgnie się zbrodnia. Na miejsce przyjeżdża amerykański policjant Max McLaughlin, aby pomóc zaprowadzić porządek w świecie ogarniętym chaosem.

CANAL+ Premium: od piątku, 1 stycznia, godz. 21.
CANAL+ telewizja przez Internet: od 1 stycznia.

„Ostatniej nocy…”

Serial komediowy, w którym każdy odcinek opowiada inną historię prosto z francuskich przedmieść, gdzie młodzież próbuje na wymyślne sposoby zabijać nudę. Twórcy zapewniają, że wszystkie ekranowe sytuacje rozegrały się naprawdę.

CANAL+ Premium: od piątku, 1 stycznia, godz. 20.40.
CANAL+ telewizja przez Internet: od 2 stycznia.

„Proxima”

Jak prowadzić dobre, harmonijne życie, będąc zarazem samotną matką i astronautką? Sarah (w tej roli Eva Green) przygotowuje się do misji na Marsa. Przedsięwzięcie będzie dla niej tym trudniejsze, że poniesie ze sobą konieczność rozstania z córeczką.

CANAL+ Premium: sobota, 2 stycznia, godz. 21.
CANAL+ telewizja przez Internet: od 3 stycznia.

Wendy

Film zabiera widzów na wyspę, na której żyją Piotruś Pan i inni zagubieni chłopcy. Czy można uciec od świata i nigdy nie dorosnąć? „Wendy” to najnowsza filmowa wersja opowieści o Piotrusiu Panie w reżyserii Benha Zeitlina, autora głośnych „Bestii z południowych krain”.

CANAL+ Premium: niedziela, 3 stycznia, godz. 10.
CANAL+ telewizja przez Internet: od 3 stycznia.

„Nauczycielka”

Miniserial o toksycznym romansie, z Kate Marą i Nickiem Robinsonem w rolach głównych. Czy wiek to tylko liczba? I czy romans między nauczycielką a jej uczniem może być niewinny?Produkcja stanowi rozwinięcie filmu o tym samym tytule z 2013 roku.

CANAL+ Premium: od czwartku, 7 stycznia, godz. 21.CANAL+ telewizja przez Internet: od 8 stycznia.

Kino familijne i thriller z Dustinem Hoffmanem

„Chłopiec i wilk”

Film familijny, w którym ekscentryczna staruszka czaruje rodzinę swoimi historiami. Najciekawsza opowieść dotyczy jej dawnego spotkania z groźnym wilkiem. Czy to bajka, czy nie bajka, wnuki są pod wrażeniem, zwłaszcza mały Hugo. Dzieciaki zrobią wszystko, by uchronić babcię przed bestią.

CANAL+ Premium: niedziela, 24 stycznia, godz. 10.15.
CANAL+ telewizja przez Internet: od 24 stycznia.

„W labiryncie”

Samantha zostaje porwana w drodze do szkoły, a kilkanaście lat później budzi się w szpitalu z dziurą w pamięci. Czeka ją podróż w głąb własnego umysłu, a co za tym idzie – do wnętrza tajemniczego labiryntu, w którym była przetrzymywana. W obsadzie – Toni Servillo i Dustin Hoffman.

CANAL+ Premium: sobota, 30 stycznia, godz. 21.CANAL+ telewizja przez Internet: od 30 stycznia.

„Polarny rok”

Andreas nie ma dzieci ani zobowiązań. Chcąc przeżyć przygodę, przeprowadza się na grenlandzką wioskę, aby tam uczyć dzieci. Trochę czasu jednak minie, zanim oswoi się z nowym otoczeniem i tutejszymi ludźmi.

CANAL+ Premium: niedziela, 31 stycznia, godz. 10.15.CANAL+ telewizja przez Internet: od 31 stycznia.

Źródło: informacja prasowa

Czytaj też: Zakupy, muzyka, nawigacja i gry w AppGallery – bądź zawsze na bieżąco!

Sprawdź najnowsze wpisy