ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix chce być zeroemisyjny

Serial „Przyjaciele” zniknie z Netflixa w Polsce jeszcze w tym roku

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Rozrywka

Niezwykle popularny serial Przyjaciele zniknie z Netflixa w Polsce do końca roku. Dotychczas użytkownicy platformy otrzymywali na ten temat sprzeczne informacje, ale teraz wszystko jest już jasne. Jeśli jesteście fanami amerykańskiego sitcomu lub dopiero planowaliście go zobaczyć, zaplanujcie sobie świąteczny maraton.

To już pewne – serial „Przyjaciele” zniknie z Netflixa w Polsce

W przyszłym roku w Europie (w tym w Polsce) pojawi się HBO Max. To platforma, która posiada prawa do pokazywania Przyjaciół w Stanach Zjednoczonych. O usunięciu popularnego sitcomu z Netflixa mówiło się jednak już dwa lata temu, ale wtedy popularnej platformie VOD udało się zachować licencję, choć według szacunków musiała za to zapłacić 100 mln dolarów rocznie.

W ostatnim czasie polscy użytkownicy Netflixa próbowali dowiedzieć się, czy w przyszłym roku nadal będzie można oglądać Przyjaciół na tej platformie. Uzyskiwane informacje były jednak ze sobą sprzeczne. Serwis Rozrywka.Blog uzyskał jednak oficjalne potwierdzenie ze strony Netflixa, że Przyjaciele nie będą już dostępni na polskiej wersji platformy.

Czytaj także: Styczeń 2021 w HBO GO – oto pełna lista nowości w nadchodzącym miesiącu

W Hiszpanii popularny amerykański sitcom zniknie z Netflixa 31 grudnia. Czy w przypadku Polski będzie tak samo? Tego nie wiemy, ale Przyjaciele na pewno przestaną być dostępni dla polskich użytkowników jeszcze w tym roku. Jeśli planowaliście nadrobić zaległości związane z tym serialem lub obejrzeć go po raz kolejny, lepiej się pośpieszcie.

źródło: Rozrywka.Blog

Sprawdź najnowsze wpisy