ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Flixmojo w Polsce

Nowy serwis streamingowy dostępny w Polsce. Flixmojo oferuje głównie klasyki

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Serwis streamingowy Flixmojo pojawił się w Polsce. Za dosyć niską cenę za subskrypcję otrzymujemy w ofercie głównie klasyczne filmy i seriale.

Flixmojo w Polsce – jaka oferta?

Na starcie serwis oferuje około tysiąca tytułów. Głównie są to klasyczne filmy i seriale, także dla najmłodszych. W ofercie znajdziemy produkcje polskie, amerykańskie, czeskie i rosyjskie. Flixmojo wydaje się serwisem dla widzów, którzy chcą nadrobić klasykę lub przypomnieć sobie starsze produkcje. W bibliotece seriali znalazły się m.in. „Arabela”, „Siedemnaście mgnień wiosny” „Saga rodu Forsyte’ów” czy „Rumcajs”. Fani kina mają do wyboru m.in. produkcje Polańskiego, Bunuela, Kurosawy, Cravena, Pollacka czy Rosseliniego oraz filmy z udziałem Jane Fondy, Roberta Redforda, Johna Wayne’a i Michaela Caine’a. Flixmojo zapowiada też własne produkcje m.in. angielski sitcom. Jak zapewniono w komunikacie, serwis jest na etapie finalizacji praw m.in. do dużej biblioteki kina Bollywood.

Wszystkie produkcje dostępne są w polskiej wersji językowej. Nowe pozycje mają pojawiać się w serwisie co tydzień. Dostęp do Flixmojo kosztuje 9,99 zł za miesiąc lub 99 zł za rok. Przez tydzień możemy testować serwis bez ponoszenia żadnych opłat. Jeżeli już zdecydujemy się na zakup subskrypcji, możemy z niej w każdej chwili zrezygnować. Płatności dokonuje się kartą. Wśród urządzeń i aplikacji, za których pośrednictwem możemy korzystać z Flixmojo, wymieniono: telefony z systemami iOS i Android, aplikację na platformę ROKU, telewizory z Androidem i systemem OperaTV, aplikacje Fire TV i Apple TV oraz przeglądarki internetowe.

Czytaj też: Premiery CDA Premium na święta i ferie. Nie tylko komedie i filmy familijne

Flixmojo pojawia się na kilka miesięcy przed wejściem do Polski HBO Max i Disney+. Próbuje wypełnić lukę na rynku, bo w dostępnych już w naszym kraju serwisach jak Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO czy Apple TV+ nie ma wielu klasycznych tytułów. Oferta Flixmojo nie jest zbyt bogata, ale z pewnością warto dać temu serwisowi szansę.

Źródło: Media2.pl, Flixmojo.vhx.tv

Sprawdź najnowsze wpisy