ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
player podwyżka

Podwyżka cen w serwisie Player po wprowadzeniu discovery+

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Podwyżka cen w serwisie Player. Zmiana dotyczy dwóch pakietów, do których kilka dni temu dołączono kolekcję discovery+.

Player – podwyżka cen

Treści z oferty discovery+ dostępne są w Playerze od 8 grudnia. Subskrybenci Playera zyskali dostęp do łącznie ok. 2000 godzin treści, w tym produkcji własnych pod marką discovery+ Originals. Jak zapewniono w komunikacie, biblioteka będzie stale wzbogacana o kolejne tytuły. Materiały są pogrupowane w kategoriach: „Gorączka złota”, „Dzika Alaska”, „Przygoda i odkrywanie”, Lifestyle”, „Kryminalne zagadki”, „Ciekawość”.

Początkowo nie informowano, że wprowadzenie kolekcji discovery+ będzie wiązało się z podniesieniem cen. Tymczasem w kolejnych dniach w cenniku serwisu Player zaszły zmiany. Cena za pakiet Start VOD wzrosła z 10 do 15 zł za 30 dni, z zaznaczeniem, że jest to cena promocyjna, a standardowa wynosi 30 zł. Pakiet Start VOD+TV, który oprócz treści na żądanie oferuje też 27 kanałów telewizyjnych, zdrożał z 25 do 30 zł, z zaznaczeniem, że standardowa cena to 65 zł. Player wprowadził też świąteczne promocje na pakiety Canal+ (22,50 na 30 dni przez dwa miesiące) i HBO (12,50 zł na 30 dni przez dwa miesiące).

Oferta discovery+ w Polsce

Discovery nie zdecydowało się w Polsce na uruchomienie osobnego serwisu streamingowego. Platforma discovery+ działa już w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Indiach. W ciągu najbliższych 12 miesięcy serwis zostanie udostępniony w ponad 25 krajach na całym świecie.

Polscy użytkownicy discovery+ mogą oglądać trzy nowe serie discovery+ Originals: „Estonia – katastrofa na morzu”, „Największa tajemnica Mount Everest” oraz „Pasja na krawędzi” o motoryzacji. W discovery+ znalazły się też inne popularne tytuły, m.in. „Gorączka Złota”, „Złomowisko.PL”, „Kamperem przez świat”, „Ekstremalna Alaska”, „Mikronacje”, „Truckerki”, „Operacja: LOT”, „Nagi instynkt przetrwania: Elita”, „Bimbrownicy”, „Dr Pryszczylla”, „Człowiek kontra niedźwiedź”, seria „Ciężarówką przez…”, „Bracia Collins biorą się do roboty”, „Wiza na miłość”, „Salon sukien ślubnych US”, „Sześć razy córka”, „Mój sąsiad morderca”, „Pojedynki Eda Stafforda”, „Gorączka złota: Parker na złotym szlaku”, „Klan z Alaski”, „Morze złota”, czy „Suknie ślubne dla puszystych”.

Czytaj też: Nowe zwiastuny: „Nomadland”, „Nieobecni” i „Outside the Wire”

Sprawdź najnowsze wpisy