ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nomadland zwiastun

Nowe zwiastuny: „Nomadland”, „Nieobecni” i „Outside the Wire”

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Do sieci trafił polski zwiastun filmu „Nomadland”, jednego z faworytów przyszłorocznych Oscarów. Oprócz tego w ostatnich dniach pojawiło się wiele innych trailerów ciekawych filmów i seriali.

„Nomadland” – polski zwiastun

Reżyserką „Nomadland” jest Chloe Zhao, która odpowiada też za ekranizację komiksu „Eternals”. W roli głównej występuje dwukrotna laureatka Oscara Frances McDormand. Film opowiada prawdziwą historię Fern, która straciła wszystko w czasach kryzysu. Kobieta postanawia prowadzić koczowniczy tryb życia i przemierza Stany Zjednoczone. Premiera w Polsce planowana jest na 19 lutego 2021 roku.

Czytaj też: Film „Nomadland” wyrasta na faworyta przyszłorocznych Oscarów

Netflix zapowiada widowisko „Outside the Wire” będące połączeniem filmu wojennego i science fiction. W niedalekiej przyszłości android-żołnierz podejmuje się niebezpiecznej misji. W roli głównej wystąpił Anthony Mackie. Premiera planowana jest na 15 stycznia 2021 roku.

Bohaterka serialu „Nieobecni” wraca do rodzinnego domu na święta Bożego Narodzenia. Na miejscu nie zastaje bliskich. Mijają godziny, a kobieta nie może nawiązać z nimi kontaktu. Zaczynają się dramatyczne poszukiwania. W rolach głównych Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Anna Dymna, Izabela Kuna i Grzegorz Damięcki. Premiera 29 grudnia w serwisie Player.

Apple TV+ zapowiada drugi sezon serialu „Dickinson”. W komediowej opowieści o amerykańskiej poetce Emily Dickinson w tytułowej roli występuje Hailee Steinfeld. Premiera 8 stycznia 2021 roku.

Czytaj też: Disney+ wprowadza kolekcję Star z treściami dla starszych widzów

Serial „Wampiry: Dziedzictwo” powraca z trzecim sezonem. Pierwsze dwa są dostępne w Polsce w serwisie HBO GO. Druga seria została skrócona przez wybuch pandemii koronawirusa, więc fani z pewnością mają na co czekać. Amerykańska premiera pierwszego odcinka planowana jest na 21 stycznia 2021 roku.

Jeszcze w tym roku w serwisie Netflix pojawi się duński miniserial „Równonoc”, który jest adaptacją słuchowiska o tajemniczym zaginięciu sprzed lat. Premiera 30 grudnia.

Czytaj też: Tenet na YouTube – prolog można obejrzeć za darmo, czyli przygotowania do premiery VOD

Sprawdź najnowsze wpisy