disney nowe filmy

Nowe filmy i seriale od Disneya. Nie tylko Marvel i „Star Wars”

Paweł Pązik Paweł Pązik Rozrywka

Disney ogłosił kilkanaście nowych tytułów filmów i seriali osadzonych w świecie „Gwiezdnych wojen”, Marvela i nie tylko. Zapowiedziane produkcje trafią do serwisu Disney+, a niektóre zobaczymy na ekranach kin.

Disney – nowe filmy i seriale

W najbliższych latach w serwisie Disney+ pojawi się 10 seriali „Star Wars”. Pierwszym z nich ma być „Ahsoka”. W serialu w roli wojowniczki Jedi wystąpi Rosario Dawson, która w tę postać wcieliła się już w produkcji „The Mandalorian”. Kolejne tytuły to „Rangers of the New Republic”, Andora”, „Star Wars: The Bad Batch”, „Star Wars: Visions”, „Lando”, „The Acolyte”, „A Droid Story” i trzeci sezon „The Mandalorian”. W serialu „Obi-Wan Kenobi” jako Darth Vader ponownie wystąpi Hayden Christensen. Pierwszym z nowych kinowych filmów będzie „Rogue Squadron” w reżyserii Patty Jenkins („Wonder Woman 1984”).

Powstanie też całe mnóstwo produkcji osadzonych w świecie Marvela. Już wcześniej zapowiadano takie tytuły jak „WandaVision”, „Loki”, „The Falcon and the Winter Soldier”, „What If…?”, „Ms. Marvel”, „Hawkeye”, „She-Hulk” i „Moon Kinght”. Nowością dla fanów są informacje o „Secret Invasion” z Samuelem L. Jacksonem, „Ironheart” i „Armor Wars”. Pojawią się też „Guardians of the Galaxy Holiday Special” oraz krótkometrażowa seria „I Am Groot”. Nowe filmy kinowe Marvela to „Ant-Man and the Wasp: Quantumania” oraz „Fantastyczna Czwórka”.

Nowe animacje od Pixara

Wśród ogłoszonych seriali oryginalnych Disneya znalazły się: „Swiss family Robinson”, „Big Shot”, „Percy Jackson and the Olympians”, „The Mysterious Benedict Society”, prequel do „Pięknej i Bestii” oraz „Turner i Hooch”. Nowe filmy Disneya to „Hokus Pokus 2”, „Trzech mężczyzn i dziecko”, „Flora & Ulysess”, „Dziennik cwaniaczka”, „Ice Age Adventures of Buck Wild”, animowana „Noc w muzeum”, nowy „Król Lew”, „Pinokio” z Tomem Hanksem, „Piotruś Pan i Wendy”, „Chip i Dale: Brygada RR”, „Disenchanted” oraz „Zakonnica w przebraniu 3”.

Czytaj też: Kiedy Disney+ wejdzie do Polski? Disney ciągle trzyma nas w niepewności

W 2023 roku ma pojawić się pierwszy serial Pixara – „Win or Lose”. Nowe filmy tego studia to „Lightyear” i „Luca”. Pojawią się też nowe animacje Disneya – „Encanto” oraz „Raya and the Last Dragon”. Walt Disney Animation przygotuje też pięć serial: „Bayamax”, „Zootopia+”, „Tiana”, „Moana, The Series” oraz „Iwaju”.

Źródło: Disney Investor Day 2020

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy