ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
spider-man 3

W „Spider-Man 3” powrócą aktorzy z poprzednich filmów o Człowieku Pająku

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Szykują się wielkie powroty w filmie „Spider-Man 3”. W obsadzie mają znaleźć m.in. poprzedni odtwórcy roli Człowieka Pająka, ale nie tylko.

Kto wystąpi w filmie „Spider-Man 3”?

Ostatnie dni przynoszą sporo rewelacji na temat tej produkcji w ramach Marvel Cinematic Universe. We wtorek pojawiła się informacja, że w roli Otto Octaviusa aka Doktora Octopusa znów wystąpi Alfred Molina, który wcielił się w tę postać w filmie z 2004 roku. To jednak nie koniec doniesień dotyczących obsady „Spider-Mana 3”.

Serwis Collider informuje, że w filmie zobaczymy Andrew Garfielda, który grał Człowieka Pająka w dwóch częściach „Niesamowitego Spider-Mana”. Wraz z nim do swoich ról mają też powrócić Emma Stone (filmowa Gwen Stacy) oraz Tobey Maguire i Kirsten Dunst, czyli Peter Parker i Mary Jane Watson z pierwszej trylogii. Według doniesień amerykańskiego serwisu, pewny jest występ Garfielda, który ma już podpisany kontrakt. Trwają rozmowy z pozostałymi aktorami.

W obsadzie filmu będzie aż roić się od aktorów znanych z wcześniejszych produkcji. Na pewno powróci Jamie Foxx jako Electro, który w tę postać wcielił się w „Niesamowitym Spider-Manie 2” oraz Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange. Powstaje multiwersum, które ma być ważnym elementem kolejnych faz MCU. Pierwszymi produkcjami, w których poznamy multiwersum będzie serial Disney+ „WandaVision” (premiera w styczniu) oraz film „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”.

Czytaj też: Jamie Foxx ma powrócić jako Electro w filmie „Spider-Man 3”

Film „Spider-Man 3” miał trafić na ekrany kin 5 listopada 2021 roku. Premierę przesunięto jednak na 17 grudnia. W obsadzie są już Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Marisa Tomei i Tony Revolori. „Spider-Man: Daleko od domu”, czyli poprzedni film z nowej trylogii, zarobił w kinach ponad miliard dolarów i stał się najbardziej dochodową produkcją o Człowieku Pająku.

Źródło: Collider.com

Czytaj też: „Wataha” i „Pewnego razu… w Hollywood” wśród hitów 2020 roku w HBO GO

Sprawdź najnowsze wpisy