Serwis Amazon Prime Video przygotował na grudzień kilka nowości. Wśród nich nowe sezony popularnych produkcji i zupełnie nowe propozycje. 

Amazon Prime Video – nowości na grudzień 

11 grudnia w serwisie pojawi się dziesięć odcinków serialu „The Wilds”. Poza tym pierwszy odcinek będzie dostępny też przez ograniczony czas w kanałach i profilach Amazon Prime Video na YouTubie, Instagramie, Twitterze i Facebooku. Serial opowiada o nastolatkach, które na opuszczonej wyspie walczą o przetrwanie po katastrofie samolotu. W obsadzie m.in. Rachel Griffiths, Sophia Ali, Shannon Berry, Jenna Clause, Reign Edwards, Mia Healey,  Helena Howard, Erana James, Sarah Pidgeon, David Sullivan i Troy Winbush.

Również 11 grudnia Amazon udostępni film „I’m Your Woman” z Rachel Brosnahan w roli głównej. Jest to historia kobiety, która próbuje wraz ze swoim nowo narodzonym dzieckiem uciec od kryminalnej przeszłości męża i przejąć kontrolę nad własnym życiem. 

16 grudnia premiera piątego sezonu „The Expanse”. Jego akcja rozgrywa się w przyszłości. Ludzkość skolonizowała Układ Słoneczny. Nad Ziemią władzę sprawują Narody Zjednoczone, zaś Mars stał się potęgą militarną. Potrzebne do życia środki pozyskiwane są z pasa asteroid. Trzy nacje od lat są na skraju wojny. 16 grudnia pojawią się trzy pierwsze odcinki nowej serii.  Łącznie piąty sezon będzie składał się z 10 odcinków, ostatni będzie miał premierę 3 lutego 2021 roku. Już w styczniu mają ruszyć pierwsze prace na planie finałowej serii. 

18 grudnia to święto dla fanów czterech kółek. Tego dnia pojawi się nowy sezon programu „The Grand Tour”. 25 grudnia, czyli w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, w bibliotece serwisu pojawi się „Sylvie’s Love”. Film opowiada historię związku saksofonisty jazzowego z kobietą czekającą na powrót narzeczonego z wojny. 

Czytaj też: „Nieobecni”, „The Expanse”, „Euforia” – najciekawsze seriale grudnia

30 grudnia Amazon udostępni program komediowy „Yearly Departed”, w którym aktorzy i komicy w formie mów pożegnalnych podsumują 2020 rok. 

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik