Mojeekino bezpłatnie

Mojeekino oferuje bezpłatnie kilka filmów dla nowych użytkowników

Paweł Pązik Paweł Pązik Rozrywka

Platforma Mojeekino, która umożliwia legalne oglądanie filmów kinowych, oferuje w promocji #startujzafree bezpłatnie kilka tytułów dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić możliwości serwisu.

Mojeekino bezpłatnie – jakie filmy w ofercie?

Propozycja skierowana jest do widzów, którzy jeszcze nie korzystali z platformy. Przygotowano pięć tytułów, które można obejrzeć bezpłatnie po zarejestrowaniu na Mojeekino.pl. W wiadomości mailowej potwierdzającej rejestrację otrzymamy kod uprawniający do bezpłatnego seansu. Wśród filmów oferowanych w promocji znalazły się: 

 • „Co robimy w ukryciu” – (reżyseria Taika Waititi) – połączenie absurdalnej komedii z klasycznym horrorem, 
 • „Mężczyzna imieniem Ove” – dwie nominacje do Oscara i Europejska Nagroda Filmowa za specyficzne skandynawskie poczucie humoru,
 • „Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto” – włoski kryminał zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami,
 • „Over the Limit” – dokument Marty Prus o młodej gimnastyczce, która przygotowuje się do startu w igrzyskach olimpijskich,
 • „Twarze, plaże” – dokument Agnes Vardy i JR o pamięci, przemijaniu, niezwykłych ludziach, zmieniającym się świecie, o próbach zatrzymania czasu. 

Ten pakiet filmów będzie dostępny do 30 listopada. Następnie do serwisu trafią kolejne tytuły w bezpłatnej ofercie. 

Czytaj też: Gutek Film współpracuje z Mojeekino.pl. To oznacza duży wybór ciekawych tytułów

Platforma Mojeeekino.pl to obecnie jedna z niewielu możliwości, aby w domu obejrzeć filmy, które jeszcze do niedawna były wyświetlane na ekranach kin lub są w obiegu festiwalowym. Rząd wprowadził obostrzenia, przez które co najmniej do 28 grudnia sale kinowe będą zamknięte. 

Czytaj też: „Psy 3”, „Pętla”, „Oficer i szpieg” wśród premier Canal+ na grudzień

Jak oglądać filmy na Mojeeekino.pl? Podobnie jak w „zwykłym” kinie. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu w serwisie możemy przejść do wyboru kina lub filmu. Dostęp do danego tytułu możemy wykupić na 48 godzin. W przypadku pokazów festiwalowych i jednorazowych czas dostępu do filmu określony jest w jego opisie. Platforma działa tylko na terenie Polski. Filmy można oglądać za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Źródło: informacja prasowa

Czytaj też: Pomimo pandemii Polacy nie zamierzają rezygnować z zakupów podczas Black Friday 2020

  Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

  Partner poradnika:

  Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
  Impression Tag
  Sprawdź najnowsze wpisy