Robert Englund, odtwórca słynnej roli Freddy’ego Kruegera, dołączył do obsady czwartego sezonu serialu „Stranger Things”. 

Freddy Krueger w „Stranger Things”

 

Trwają zdjęcia do czwartej serii najpopularniejszego serialu Netflixa. Od kilku tygodni ekipa pracuje na planie w Georgii. Do obsady dołączyło kilku nowych aktorów. Uwagę zwrócił zwłaszcza angaż Roberta Englunda, który zasłynął z roli Freddy’ego Kruegera w serii filmów „Koszmar z ulicy wiązów”. Natomiast Tom Wlaschiha powinien być kojarzony przez fanów serialu „Gra o tron”, w którym wcielił się w postać Jaqena H’ghara. Oprócz nich do obsady dołączyli: Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Joseph Quinn, Sherman Augustus, Mason Dye i Nikola Djuricko. 

Wiadomo już, że Englund zagra postać Victora Creela, groźnego przestępcy z zaburzeniami, który przed laty popełnił makabryczne morderstwo i jest osadzony w szpitalu psychiatrycznym. Pracownika tego szpitala zagra Bower. Wlaschiha wcieli się w rosyjskiego strażnika, który zaprzyjaźnia się z Hopperem. Franco zagra nowego przyjaciela Jonathana. Quinn będzie metalowcem prowadzącym klub fanów „Dungeons & Dragons”. Augustuts wcieli się w porucznika Sullivana, Dye w gwiazdę sportu, a Djuricko – w rosyjskiego przemytnika. 

Zdjęcia do czwartego sezonu „Stranger Things” rozpoczęto w styczniu i miały być realizowane do sierpnia. Po kilku tygodniach prace przerwano i na plan udało się powrócić dopiero na początku października. 14 lutego Netflix pokazał pierwszy teaser czwartego sezonu. Krótki filmik zapowiada powrót postaci szeryfa, w którego wcielił się David Harbour. Opóźnienia spowodowane przez pandemię koronawirusa sprawiły, że nie wiemy, kiedy czwarta seria „Stranger Things” trafi do biblioteki Netflixa. Jeżeli pandemia nie pokrzyżuje już realizacji serialu, to realnym terminem premiery wydaje się ostatni kwartał 2021 roku

Czytaj też: Czwarty sezon „Stranger Things” dzięki opóźnieniom ma mieć dopieszczony scenariusz

W obsadzie nie zabraknie aktorów dobrze znanych z poprzednich sezonów. W czwartej serii wystąpią: David Harbour, Winona Ryder, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson oraz Cara Buono.

Źródło: Variety.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik