Produkcje takie jak „Kapitan Bomba”, „Blok Ekipa” czy „Egzorcysta” to prawdziwe klasyki polskich seriali animowanych. Dotychczas wyglądało na to, że ten ostatni zakończył się na trzech sezonach, ale nic bardziej mylnego – dziś na polskim kanale Netflixa pojawił się zwiastun kontynuacji zatytułowanej „Bogdan Boner: Egzorcysta”. Popularny serwis streamingowy najwyraźniej dostrzegł potencjał w tego typu produkcjach.

„Bogdan Boner: Egzorcysta” wkrótce na Netflixie

Wiele osób z pewnością zdziwiło się, gdy Netflix opublikował zwiastun nowej produkcji z uniwersum „Egzorcysty”. Prawda jest jednak taka, że nadejścia tego dnia można się było spodziewać już od momentu, kiedy Netflix wykupił licencję na poprzednie sezony tego pokręconego serialu animowanego. Niestety na razie nie wiemy dokładnie, czy „Bogdan Boner: Egzorcysta” to czwarty sezon „Egzorcysty”, czy też może osobny film. Pewne jest jednak, że za produkcję ponownie odpowiada dobrze znany polskim fanom kreskówek Bartosz Walaszek.

Zobacz także: Wznowiono prace na planie serialu „Wiedźmin” od Netflixa

Potencjalny hit zadebiutuje na Netflixie już 3 grudnia i będzie dostępny tylko na tej platformie. Trzeba jednak zauważyć, że w Sieci zaczynają się pojawiać obawy, czy „Bogdan Boner: Egzorcysta” będzie godnym następcą poprzednich sezonów, bo w zwiastunie nie pojawiają się żadne… przekleństwa. A jak wiadomo, seriale Bartosza Walaszka z nich słyną i często to właśnie one bawią najbardziej. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać do 3 grudnia. Zapowiada się ciekawie.

Źródło: Netflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.