Play wraz z CD Projekt RED przygotowało nietypowy konkurs na mural nawiązujący do gry Cyberpunk 2077. Uczestnicy muszą wykonać projekt grafiki, którą chcieliby przenieść na ścianę. Zwycięzca będzie miał możliwość zrealizowania swojej pracy właśnie w formie muralu.

Konkurs na mural nawiązujący do gry Cyberpunk 2077 – jak wziąć udział?

Play prosi uczestników konkursu o to, by pokazali swoim fan artem, jak widzą przyszłość. Cel to przygotowanie grafiki, rysunku, komiksu itp. będących interpretacją marki Play w świecie Cyberpunk 2077. Wyobraź sobie, że jest rok 2077 i mieszkasz w Night City. Świat zmienił się do poznania i tylko miejscami widać fragmenty dawnej, analogowej rzeczywistości. W Megapolis ograniczenia praktycznie nie istnieją, więc to, jak będzie wyglądało twoje życie, zależy jedynie od twojego sprytu i pomysłowości – podpowiada fioletowy operator.

Przygotowany fan art nie może zawierać brutalnych elementów. Powód? Play tłumaczy, że część odbiorców to dzieci. Praca nie powinna więc przedstawiać takich treści, jak choćby narkotyki czy przemoc. Szczegółowe informacje na temat parametrów przygotowanej grafiki oraz obrys ściany, na którą docelowo ma trafić fan art, znajdują się w regulaminie. Żeby wziąć udział w konkursie, należy dodać swój projekt na Instagrama, oznaczyć profil fioletowego operatora, a także dodać hashtagi #PLAYCYBERPUNK2077 oraz #TEAMPLAY.

Czytaj także: Cyberpunk 2077 i Sprite – kampania promocyjna gry wchodzi na nowy etap

Zwycięzca konkursu wykona kopię swojego projektu w formie muralu w Warszawie, który będzie eksponowany od 5 do 31 grudnia 2020. Autor zwycięskiego projektu zostanie również oznaczony w obrębie malunku, a koszty całego przedsięwzięcia pokryje organizator konkursu. Czas na zgłoszenia jest do 23 listopada 2020.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.