Matthew Perry, który w serialu „Przyjaciele” wcielił się w postać Chandlera, napisał na Twitterze, kiedy zostanie zrealizowany odcinek specjalny tej popularnej produkcji. 

Kiedy powstanie odcinek specjalny „Przyjaciół”?

Po 16 latach od zakończenia realizacji „Przyjaciół” szóstka głównych bohaterów miała ponownie spotkać się na planie 27 maja przy okazji startu platformy streamingowej HBO Max. Odcinek miał być zrealizowany jako program na żywo, w którym aktorzy mieli wystąpić bez przygotowanego wcześniej scenariusza. Plany pokrzyżował jednak koronawirus. Spotkanie po latach obsady serialu „Przyjaciele” początkowo przełożono na sierpień, ale również wówczas nie doszło ono do skutku. 

Scenarzystka i pomysłodawczyni serialu Marta Kauffman z jednym z wywiadów podkreśliła, że jej zdaniem jednorazowy odcinek nie powinien być kręcony bez udziału publiczności. Kauffman przypomniała, że serial kręcono z udziałem publiczności i byłoby niefortunnym pomysłem zrealizować spotkanie po latach bez jej udziału. Producentka dodała też, że obsada i ekipa są gotowi na nagranie i wszyscy czekają na czas, kiedy będą mogli bezpiecznie nagrać odcinek z widownią. 

 

Okazuje się, że twórcy mają już nowy plan na realizację „Friends Reunion”. Matthew Perry napisał na Twitterze: „Spotkanie >>Przyjaciół<< zostało przeniesione na początek marca. Wygląda na to, że będziemy mieć bardzo pracowity rok”. Odcinek specjalny trafi do serwisu HBO Max, który obecnie jest dostępny tylko w USA. Serial „Przyjaciele” nieustannie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, więc wytwórnia Warner Bros. z pewnością będzie chciała sprzedać to wydarzenie także na inne rynki. 

Czytaj też: Zack Snyder ma pomysł na stworzenie filmu „Liga Sprawiedliwości 2”

Wszyscy członkowie oryginalnej obsady – Courteney Cox, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry – potwierdzili swój udział w tym projekcie. Serial „Przyjaciele” realizowany był w latach 1994-2004. Wyemitowano łącznie 236 odcinków podzielonych na 10 sezonów. W Polsce serial można oglądać na Netflixie oraz na kanale Comedy Central.

Źródło: Tvline.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik