Reżyser Zack Snyder przyznał w wywiadzie, że ma już plan na film „Liga Sprawiedliwości 2”, który byłby kontynuacją miniserialu realizowanego obecnie dla HBO Max. Najpierw jednak musi wypalić jego reżyserska wersja pierwszej części. 

„Liga Sprawiedliwości 2” będzie kolejnym projektem Snydera?

Twórca w wywiadzie dla „The Nerd Queens” powiedział, że rozmawiał z Rayem Porterem, który w produkcji „Zack Snyder’s Justice League” wciela się w postać Darkseida. Reżyser potwierdził, że omawiał z aktorem kontynuację historii w kolejnym filmie. Snyder ma przygotowany plan rozwoju tej postaci po tym, jak Darkseid przybędzie na Ziemię. Na razie są to tylko informacje od reżysera i ewentualne decyzje dotyczące filmu „Liga Sprawiedliwości 2” zapadną dopiero po premierze miniserialu, która planowana jest na przyszły rok w HBO Max. Wcześniej twórca zapowiadał, że chciałby nakręcić trylogię „Ligi Sprawiedliwości”, więc zarys całości z pewnością ma w głowie od lat. Fani podejrzewali nawet, że realizowany miniserial będzie skompresowaną wersją pomysłu na trylogię.

Czytaj też: Serial „The Umbrella Academy” będzie miał trzeci sezon

Nowa wersja historii opowiedzianej w filmie „Liga Sprawiedliwości” powstaje, bo domagali się tego fani, którym do gustu nie przypadła wersja Jossa Whedona. Ten reżyser zastąpił Zacka Snydera, który z powodów osobistych nie mógł dokończyć pracy na planie. Powstał ruch #releasethesnydercut, który domagał się od wytwórni Warner Bros. wypuszczenia reżyserskiej wersji filmu Snydera. Pomysł dostał zielone światło, a twórca od kilku miesięcy pracuje nad swoją autorską wersją. W filmie wystąpią: Ben Affleck jako Batman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Henry Cavill jako Superman, Amy Adams jako Lois Lane, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako Flash, Ray Fisher jako Cyborg, Jeremy Irons jako Alfred Pennyworth, Diane Lane jako Martha Kent, Ciarán Hinds jako Steppenwolf, Jesse Eisenberg jako Lex Luthor, JK Simmons jako komisarz Gordon, Ray Porter jako Darkseid i Jared Leto jako Joker. 

Źródło: Movieweb.com

Czytaj też: Dwayne Johnson wśród twórców nowej wersji filmu „Król Skorpion”

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik