Mojeekino.pl gutek

Gutek Film współpracuje z Mojeekino.pl. To oznacza duży wybór ciekawych tytułów

Paweł Pązik Paweł Pązik Rozrywka

Dystrybutor Gutek Film rozpoczął współpracę z platformą Mojeekino.pl. Dzięki temu jej biblioteka powiększy się o cenione i nagradzane filmy uznanych twórców kina europejskiego i światowego.

Produkcje Gutek Film w Mojeekino.pl

Firma Gutek Film od 25 lat zajmuje się promocją i dystrybucją światowego kina niezależnego. Do polskich kin sprowadziła filmy takich reżyserów i reżyserek jak np. Pedro Almodovar, Agnès Varda, Mike Leigh, Jim Jarmusch, czy Park Chan-wook. W portfolio tego dystrybutora jest mnóstwo tytułów, które od lat budzą zainteresowanie i cieszą się sympatią widzów. Wiele z nich trafi teraz do serwisu Mojeekino.pl. Jest to projekt, który ruszył w maju w odpowiedzi na problemy branży kinowej. Jest on połączeniem serwisu VOD i klasycznego kina. Platforma skupia 42 kina z całej Polski, do której film dostarczają tacy dystrybutorzy jak Against Gravity, Aurora Films, Galapagos Films, Hagi Film, Mayfly, Next Film, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, Spectator, Tongariro i Velvet Spoon.

Od poniedziałku w serwisie dostępne są filmy: „The Square”, „Zdrajca” i „Dzikie historie”. Od piątku 13 listopada do biblioteki serwisu Mojeekino.pl trafią: „McQueen”, „Climax” oraz „120 uderzeń serca”. Tydzień później dodane zostaną: „Porwanie Michaela Houllebecqa”, „Sugarman” oraz „Winni”, a od 27 listopada: „Służąca”, „Czerwony żółw” oraz „Młodość”. 

Platforma Mojeeekino.pl to obecnie jedna z niewielu możliwości, aby w domu obejrzeć filmy, które jeszcze do niedawna były wyświetlane na ekranach kin lub są w obiegu festiwalowym. Rząd wprowadził obostrzenia, przez które co najmniej do 29 listopada sale kinowe będą zamknięte

Czytaj też: Tęsknisz za kinem? Odwiedź wirtualną salę kinową w Mojeekino.pl

Jak oglądać filmy na Mojeeekino.pl? Podobnie jak w „zwykłym” kinie. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu w serwisie możemy przejść do wyboru kina lub filmu. Dostęp do danego tytułu możemy wykupić na 48 godzin. W przypadku pokazów festiwalowych i jednorazowych czas dostępu do filmu określony jest w jego opisie. Platforma działa tylko na terenie Polski. Filmy można oglądać za pośrednictwem przeglądarki internetowej. 

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy