Na początku listopada zakończono zdjęcia do „WandaVision” – pierwszego aktorskiego serialu Marvela dla Disney+.

Zdjęcia do „WandaVision” zakończone

 

Już w marcu w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia o finalizacji prac na planie serialu. Jednak wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował plany twórców i okazało się, że nie wszystko jest jeszcze gotowe. Ekipa wróciła do pracy we wrześniu. Jeden z producentów Dylan Klumph napisał kilka dni temu w mediach społecznościowych, że zdjęcia zakończono na początku listopada. W poście na Instagramie nie pojawiła się informacja wprost, że chodzi o „WandaVision”, ale czujni fajni produkcji Marvela dostrzegli szczegóły, które wskazują, że Klumph miał na myśli właśnie ten serial. 

Przed tygodniem do sieci trafi zwiastun „WandaVision” z polskim dubbingiem. Choć serwis streamingowy Disney+ ma pojawić się w Polsce dopiero w przyszłym roku, to już teraz wiele produkcji jest dostępnych po polsku. Dzięki temu mogą je oglądać np. Polacy, którzy mieszkają w krajach, gdzie dostępny jest Disney+. Nadal nie wiemy jednak, kiedy „WandaVision” trafi do biblioteki tego serwisu. Według wcześniejszych zapowiedzi ma to się stać jeszcze w tym roku. Prawdopodobny termin to Boże Narodzenie, czyli po zakończeniu emisji drugiego sezonu serialu „The Mandalorian”.

W najbliższych dniach powinniśmy poznać nie tylko datę premiery „WandaVision”, ale też plany Disneya dotyczące ekspansji serwisu Disney+ na kolejne kraje. Nadal nie ma potwierdzonej informacji, kiedy widzowie w Polsce będą mogli legalnie oglądać produkcje dostępne na tej platformie. Możliwe też, że jeszcze w tym tygodniu poznamy plany koncernu dotyczące uruchomienia serwisu streamingowego Star

Czytaj też: Do sieci trafił polski zwiastun serialu Disney+ „WandaVision”

„WandaVision” to pierwszy serial w ramach Marvel Cinematic Universe. Wątki pokazywane w produkcjach Disney+ będą powiązane z filmami kinowymi. W rolach Wandy i Visiona wystąpią Elizabeth Olsen i Paul Bettany, którzy zagrali już też te postaci w filmach MCU. 

Źródło: Comicbook.com

Czytaj też: Premiera filmu „Asymetria” już wkrótce tylko w wersji online

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik