ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Walker serial

Nadchodzi serial „Walker”, czyli nowy „Strażnik Teksasu”, ale bez Chucka Norrisa

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

W sieci pojawił się krótki zwiastun serialu „Walker”, czyli nowej wersji kultowej w latach 90. produkcji „Strażnik Teksasu”.

Rusza promocja serialu „Walker”, premiera już wkrótce

 

„Walker” powstał dla stacji The CW. Będzie to reboot serialu „Strażnik Teksasu”, który był emitowany w latach 1993-2001. W roli głównej wystąpi Jared Padalecki, znany z serialu „Supernatural”. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się też Lindsey Morgan, Keegan Allen, Mitch Pileggi i Genevieve Padalecki. Głównym bohaterem serialu jest Cordell Walker, który wrócił do rodzinnego miasta w Teksasie po latach pracy pod przykrywką. Zaczyna mieć podejrzenia dotyczące okoliczności śmierci swojej żony. 

Czytaj też: „Kolejny film o Boracie” w czołówce najchętniej oglądanych filmów w streamingu

Doniesienia o realizacji serialu pojawiły się we wrześniu 2019 roku. Premiera planowana jest na 21 stycznia. Na razie brak informacji, aby „Walker” miał trafić do Polski. 

„Strażnik Teksasu” bez Chucka Norrisa

Oryginalny „Strażnik Teksasu” pojawił się w telewizji w 1993 roku. W Stanach Zjednoczonych emitowany był przez stację CBS. Polscy widzowie mogli w latach 90. oglądać serial na Polsacie, a w późniejszych latach m.in. w TV4, TV6, Universal Channel i TVS. W roli Cordella Walkera występował Chuck Norris, dlatego główny bohater często korzystał ze znajomości sztuk walki. Niestety, tym razem Norrisa zabraknie w obsadzie. Łącznie powstało dziewięć serii „Strażnika Teksasu”. 

Czytaj też: Netflix testuje opcję Direct, czyli stałą ramówkę jak w telewizji

Reebot popularnego przed laty serialu to już stały trend w amerykańskiej telewizji i serwisach streamingowych. Po pierwsze widzowie lubią wracać do znanych im bohaterów, a po drugie nadawcom łatwiej odświeżyć znany format i mają większą pewność, że produkcja będzie miała co najmniej przyzwoitą widownię. W ostatnich latach pojawiły się nowe wersje lub wznowienia m.in. „Roseanne”, „Archiwum X”, „Czarodziejki”, „Sabrina nastoletnia czarownica”, „Beverly Hills 90210”, „Dynastia”, „Twin Peaks”, „Gilmore Girls”, „Hawaii 5.0”, „Roswell”, „Dynastia”, „Pełna chata”, czy „MacGyver”. Nie wszystkie były udane. Jaki będzie „Walker”?

Źródło: Comicbook.com

Sprawdź najnowsze wpisy