HBO pokaże w grudniu serial „Normalni ludzie”, który w tym roku był nominowany do nagród Emmy. 

„Normalni ludzie” w grudniu w HBO

Serial oparty jest na bestsellerowej powieści Sally Rooney. Jest to historia Marianne i Connella, którzy chodzą do tej szkoły w małym miasteczku w zachodniej Irlandii. Między nimi tworzy się dziwna i niezwykle silna więź, którą postanawiają ukryć przed rówieśnikami. W rolach głównych wystąpili Paul Mescal i Daisy Edgar-Jones (serial „Wojna światów”). Serial wyreżyserowali Lenny Abrahamson (nominowany do Oscara za film „Pokój”) i Hettie Macdonald („Howards End”). Opowieść składa się z 12 odcinków. Wszystkie trafią do biblioteki serwisu HBO GO 1 grudnia. Na antenie HBO pierwszy odcinek serialu pojawi się 14 grudnia. Produkcja była w tym roku nominowana do tegorocznych nagród Emmy w czterech kategoriach, w tym za najlepszą rolę męską (Paul Mescal) i za najlepszą reżyserię (Lenny Abrahamson). 

To kolejna serialowa nowość HBO w ostatnich tygodniach roku. Na początku listopada w HBO GO pojawiła się „Ziemia niczyja”, która opowiada o młodym Francuzie, który poszukuje w Syrii swojej uznanej za zmarłą siostry.

10 listopada premierę będzie miał serial „Branża” przedstawiający historię grupy młodych absolwentów, którzy rywalizują o kilka etatów w znanym, międzynarodowym banku z siedzibą w Londynie.

Od 26 listopada widzowie serwisu będą mogli oglądać „Stewardesę”. Produkcja przedstawia historię pewnej stewardesy, która budzi się w niewłaściwym hotelu, niewłaściwym łóżku, z martwym mężczyzną u boku i nie ma bladego pojęcia, co wydarzyło się w nocy. W tytułowej roli wystąpiła Kaley Cuoco („Teoria wielkiego podrywu”).

Czytaj też: HBO jeszcze w tym roku pokaże specjalny odcinek serialu „Euforia”

7 grudnia w HBO GO pojawi się pierwszy z dwóch odcinków specjalnych serialu „Euforia”. Zobaczymy w nim Rue (Zendaya) podczas obchodów Świąt Bożego Narodzenia, po tym, jak Jules zostawiła ją na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik