Canal+ ogłosił świąteczną promocję, w której oferuje dekodery 4K oraz pakiety telewizji satelitarnej i telewizji przez internet w specjalnych cenach. 

Dekoder 4K Ultra Box+ za 1 zł w świątecznej ofercie Canal+

Klienci zainteresowani ofertą satelitarną mogą aktywować za 1 zł dekoder 4K Ultra Box+ i nie płacić za jego wynajem przez cały okres obowiązywania umowy. Według informacji podanych przez nadawcę, dekoder obsługuję technologie HDR, Wide Colour Gamut i High Frame Rate. Wśród oferowanych treści 4K znajdują się mecze piłkarskie (ponad 200 na sezon), oryginalne produkcje Canal+ oraz zagraniczne produkcje na licencji.  

Promocja z dekoderem 4K Ultra Box+ dotyczy pakietów Optimum+, Optimum+ z Canal+ oraz Superpremium+ 4K. Pakiet Optimum+ zawiera m.in. 130 kanałów i 34 kolekcje VOD za 49,99 zł miesięcznie. W pakiecie Optimum+ z Canal+ za 99 zł znajduje się ponadto 11 kanałów z rodziny Canal+ oraz dwie dodatkowe kolekcje VOD. Do tej opcji dorzucono też bezpłatnie kanały Polsat Sport Premium. Oba pakiety można rozszerzyć o dodatkowe 27 kanałów za 10 zł miesięcznie. 

Co ciekawe, klienci opłacający pakiety telewizji satelitarnej zyskują też dostęp do serwisu Canal+ telewizja przez internet bez dodatkowych opłat i limitu godzin.

Canal+ Box 4K w opcjach ze zobowiązaniem lub bez

Dostęp do serwisu Canal+ telewizja przez internet możliwy jest za pomocą m.in. telewizorów Android TV, Apple TV, telefonów z system iOS i Android, przeglądarek internetowych oraz nowego dekodera Canal+ Box 4K. Można go kupić za 299 zł lub za 1 zł w wersji ze zobowiązaniem. W pierwszej opcji w cenie zakupu urządzania uwzględniony jest dostęp do wszystkich czterech pakietów na miesiąc od daty pierwszej aktywacji. Dostęp do wszystkich pakietów bez dodatkowych opłat można przedłużyć o dwa dodatkowe miesiące w ramach trwającej do końca roku promocji.

W opcji ze zobowiązaniem dostęp do pełnej oferty serwisu jest bezpłatny przez pierwsze dwa miesiące. Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór przynajmniej dwóch z czterech pakietów tematycznych, z których klient będzie korzystał po zakończeniu promocyjnego dostępu „na start”. 

Źródło: informacja prasowa

Czytaj też: Na rynku pojawił się dekoder Canal+ Box 4K z Android TV

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik