Disney+ opublikował zwiastun serialu „WandaVision” z polskim dubbingiem. Premiera jeszcze w tym roku, ale raczej jeszcze nie dla widzów w Polsce.  

Polski dubbing w zwiastunie „WandaVision”

Serwis streamingowy Disney+ ma pojawić się w Polsce dopiero w przyszłym roku, ale już teraz wiele produkcji jest dostępnych po polsku. Dzięki temu mogą je oglądać np. Polacy, którzy mieszkają w krajach, gdzie dostępny jest Disney+. Oprócz napisów kilka tytułów ma też polski dubbing. Jedną z takich produkcji będzie serial „WandaVision”, o którym wiemy, że na pewno pojawi się jeszcze w tym roku, ale nadal nie znamy dokładnej daty premiery. Możliwe, że w bibliotece Disney+ pojawi się w okresie świąt Bożego Narodzenia. 

„WandaVision” to pierwszy serial w ramach Marvel Cinematic Universe. Wątki pokazywane w produkcjach na małym ekranie będą powiązane z filmami kinowymi. Postaci o imionach Wanda i Vision pojawiały się już w filmach z MCU. W tych rolach wystąpili  Elizabeth Olsen i Paul Bettany, którzy zagrają też w serialu. „WandaVision” ma łączyć style i gatunki – od sitcomu, przez horror, aż po klasyczną opowieść o superbohaterach. Polski zwiastun jest dokładną kopią oryginalnego, różni się tylko ścieżką językową. Przedstawia Wandę i Visiona, którzy próbują prowadzić normalne życie młodego małżeństwa. Spokój zaburzają pytania o ich przeszłość. 

Czytaj też: Player.pl podał datę premiery serialu „Żywioły Saszy – Ogień”

W październiku Disney ogłosił, że stawia na streaming, aby „lepiej odpowiadać na potrzeby konsumentów”. Problemy branży kinowej sprawiły, że premiery wielu potencjalnych hitów Disneya przeniesiono na późniejsze terminy. Gigant przemysłu rozrywkowego liczy na ogromne zainteresowanie produkcjami przeznaczonymi na mały ekran. „WandaVision” ma przyciągnąć widzów do serwisu także na nowych rynkach, na których Disney+ ma pojawić się w przyszłym roku, czyli m.in. w Polsce. Na 2021 rok planowana jest też premiera serialu „Falcon i Zimowy żołnierz”. Na różnym etapie przygotowań są „Loki”, „Hawkeye”, „Ms. Marvel”, „Moon Knight” oraz produkcja o Nicku Furym.

Źródło: facebook.com/groups/DisneyPlusPL/

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik