Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z nadchodzącego serialu anime w świecie „Pacific Rim”, które przedstawiają m.in. rodzeństwo głównych bohaterów. Poznaliśmy też oficjalny tytuł produkcji.

Najpierw był film w reżyserii Guillermo del Toro

O „Pacific Rim” po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2013 roku, gdy na ekrany kin trafił film w reżyserii Guillermo del Toro. Realizacja wysokobudżetowej produkcji była jednym z marzeń meksykańskiego twórcy. Film nakręcony z wielką pasją stał się hitem i został też dostrzeżony przez krytyków, którzy zwykle nie doceniają tego rodzaju produkcji. Atutem z pewnością była świetna obsada, w której znaleźli się m.in. Ron Perlman, Idris Elba i Charlie Hunnam. Pięć lat później do kin trafił sequel zatytułowany „Pacific Rim: Rebelia”. Na reżyserskim stołku zabrakło już del Toro, a w obsadzie nie było wspomnianych gwiazd. Kontynuacja zarobiła też mniej pieniędzy niż pierwsza część.

Netflix jest pewny sukcesu anime „Pacific Rim”

 

Gigant streamingowy mocno postawił na produkcje anime i „Pacific Rim” ma być jednym z najmocniejszych punktów tej oferty. Poza tym Netflix szykuje też m.in. produkcję o Godzilli, której premierę przewidziano na 2021 rok. 

Czytaj też: Netflix szykuje serial anime „Godzilla: Singular Point”

Serial anime „Pacific Rim” trafi do dystrybucji z podtytułem „The Black”. Już wcześniej poinformowano o zamówieniu drugiej serii. Netflix ujawnił dwa zdjęcia przedstawiające fragment pierwszego sezonu. Na pierwszym z nich widać rodzeństwo, które będzie głównymi bohaterami tej opowieści. Drugie zdjęcie prezentuje nowego kaiju, czyli potwora. „Pacific Rim: The Black” będzie opowieścią o chłopcu i jego siostrze, którzy wykorzystają porzuconego Jaegera (czyli mecha) do poszukiwania swoich zaginionych rodziców. Akcja ma toczyć się w Australii, którą będzie przemierzać rodzeństwo. Serial anime ma trafić do biblioteki Netflixa w 2021 roku. Showrunnerami „Pacific Rim: The Black” są Craig Kyle i Greg Johnson, którzy mają w swoim dorobku pracę nad animowanymi produkcjami „Wolverine and The X-Men” i „X-Men: Evolution”. 

Źródło: Screenrant.com

Czytaj też: Kiedy „Tomb Raider 2” trafi do kin? Na pewno nie w przyszłym roku

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik