Nicole Kidman potwierdziła w wywiadzie, że trwają przygotowania do realizacji trzeciego sezonu serialu „Wielkie kłamstewka”. Podkreśliła, że wszystkie aktorki wcielające się w główne bohaterki nie mogą doczekać się powrotu na plan produkcji HBO.

Deszcz nagród za ekranizację bestsellerowej powieści

Cztery Złote Globy i osiem nagród Emmy – to dorobek pierwszego sezonu serialu. Przy drugim skończyło się na nominacjach, bo kontynuacja, choć udana, nie miała już tej świeżości i mocy, co początek opowieści. „Wielkie kłamstewka” to historia, która rozgrywa się w małym kalifornijskim miasteczku Monterey. Życie jak w bajce jest tylko pozorne. Rodziny skrywają tajemnice i kłamstwa. Za podstawę scenariusza posłużyła bestsellerowa powieść Liane Moriarty.

Czytaj też: Premiera „Small World” przesunięta, końcówka roku bez polskich filmów w kinach

Drugi sezon miał otwarte zakończenie, które pozwalało fanom mieć nadzieję, że powstanie też trzecia seria. Stacja HBO początkowo negatywnie zapatrywała się na ten pomysł. Okazuje się jednak, że mogło dojść do zmiany planów wobec „Wielkich kłamstewek”. 

Na trzeci sezon serialu „Wielkie kłamstewka” cieszą się gwiazdy z obsady

Jednym z największych atutów serialu jest z pewnością obsada. W rolach głównych wystąpiły: Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Laura Dern,  Zoë Kravitz i Meryl Streep. W jednym z wywiadów Kidman powiedziała, że Liane Moriarty pracuje nad książką, na której będzie oparty scenariusz trzeciego sezonu „Wielkich kłamstewek”. Jak podkreśliła, wszystkie aktorki z głównej obsady wyraziły chęć powrotu na plan serialu. Kidman nie mówiła, kiedy może do tego dojść, ale z jej słów wynika, że jest to projekt w trakcie realizacji. 

Czytaj też: Netflixowi i HBO Max przybyło subskrybentów, ale tempo wzrostów jest za wolne

Gwiazdę „Wielkich kłamstewek” można obecnie oglądać w serialu „Od nowa”, którego pierwszy odcinek trafił do serwisu HBO GO. Kidman partneruje Hugh Grant. Oboje tworzą na ekranie udane małżeństwo, którego spokojne życie zakłócają wydarzenia pewnej nocy. 

Źródło: IndieWire

Czytaj też: Disney znalazł kandydata do głównej roli w serialu „Moon Knight”

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik